İçeriğe Yönlendir

Ev İçin Tavsiye

Osman Ünal2

Recommended Posts

Osman Ünal2

Merhaba, değerli forum sakinleri şuanda sağlanan faiz oranlarını değerlendirmek için ev satın almaya karar verdim. Kendim Sabiha Gökçen Havalimanın'da çalışıyorum ve Kartal Soğanlık'da yaşıyorum.  Bu çevreye yakın ve  gelecekte değerlenme potansiyeli yüksek  yerlere öncelikli olarak bakıyorum. Daire'i aldıktan sonra kiraya verip birazda kendip koyup satın almayı düşündüğüm için kira fiyatlarının daire fiyatına göre oranının iyi olması gerekiyor. Sizlerden lokasyon ve ev alırken dikkat etmem konular hakkında görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ

Şu ara ev almak iyi fikir değil bence. evet faizler düştü ama ev fiyatları uçtu. Bir kaç ay sonra epey düşeceğini söylüyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Pendik Kurtköy E5 civarı çok arbede gibi geliyor bana. Tuzla tarafında Marmaray'a yakın daha sakin yerler olabilir. 

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Sayın hocam kiraya verecekseniz illa ki oralarda olmasına gerek yok. Ben Halkalı Atakent de oturuyorum ve İstanbul'un en değerlenen ilk 3 bölgesinden birisi olarak düşünülüyor. Düşünürseniz tavsiye ederim.. Özellikle ArenaPark çevresi ya da güzel projelerden..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...