İçeriğe Yönlendir

Clio 5 Alacak Olsanız Hangi Rengi Tercih Ederdiniz ? (Anket)

Selçuk Keleş

Hangi Rengi Seçerdiniz ?  

76 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Furkan Avcı

Kırmızı ortalıkta çok var, koyu mavi olan ise standart renk, ortdaki daha göze güzel göründü açıkçası.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Boğaz mavisi dün iki tane gördüm trafikte çok güzel bir renk gündüz farıyla çok şık duruyor. Oyum Boğaz mavisi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Lansman rengi kırmızıydı sanırım, gayet güzel duruyor, koyu mavi olan temizken güzel görünse de kiri çok gösteriyor. Açık mavi olan hem farklı bir renk hem de kiri fazla göstemeyecektir. Kırmızı bana daha güzel göründü. Açık mavi daha çok bayanların tercih ettiği renklere benziyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Ortadaki ilk bakışta güzel görünse de resmi büyütüp, kırmızı ile kıyaslandığında soluk kalıyor. Kırmızı çok canlı. O yüzden kırmızı. Birde kırmızı siyah eklentilerle daha da güzel duruyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Aslında bir de turuncusu var bu kasanın. Bence o da güzel bir renk olmuş. Nihayetinde zevk meselesi yine de 😬

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

52a83e799365feff6576a20cfab489ee.jpg
Buldum. Mercan turuncuymuş. Yalnız en pahalı renk opsiyonu bu. 1.0 manuel icon araç bu arada

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kırmızı da çok güzel ama çok fazla araç var. Boğaz mavisi alırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bu devirde 

araba var = cebindeki para yetiyor ise al al al dakka bekleme 1 saate paran yetmeyebilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Kırmızıya gözümüz çok alıştı ancak clio ya çok yakışıyor tabii zor bir renk..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Tr fiyatlarında clio o paralar eder mi sizce ? ama görüntü olarak renk olarak ortadaki

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kırmızıda sis farı var. Arka camlar da karartılmış. Alan zevkli biri olsa gerek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...