İçeriğe Yönlendir

Ka - Komple Ön Tampon Bulamıyorum

Mehmet Geçer

Recommended Posts

Mehmet Geçer

Arkadaslar  Türkiye de aramadığım parçacı ve cıkmacı kalmadı ön tamponu (komple 3 parça) bi türlü bulamadım yardımcı olabilirseniz cok sevinicem

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Mehmet Geçer yazdı:

Arkadaslar  Türkiye de aramadığım parçacı ve cıkmacı kalmadı ön tamponu (komple 3 parça) bi türlü bulamadım yardımcı olabilirseniz cok sevinicem

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-ford-ka-on-tampon-sifir-sag-sol-orta-1997-1998-1999-2000-785955117/detay

Yorum bağlantısı
Metin Çilo
Mehmet Geçer yazdı:

istanbulda http://www.dagdelenoto.com.tr/ bunlar sıfır veya 2. el cıkma parça gönderiyorlar. Bir görüşün isterseniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Geçer

Bu gönderdikleriniz hepsine bakıp aradım arkadaslar malesef yok aramadığım yer kalmadı nette ilanları var stoklarında yok ilandan da kaldırmamıslar

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mehmet Geçer yazdı:

Bu gönderdikleriniz hepsine bakıp aradım arkadaslar malesef yok aramadığım yer kalmadı nette ilanları var stoklarında yok ilandan da kaldırmamıslar

0541 591 5648 ergün peren (eski araçlara parça bulabiliyor) 

selamımı söyleyin yardımcı olacaktır. 

istanbul bostancı peren ticaret  ford yedek parçacıdır. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Geçer
Ümit Türk yazdı:

0541 591 5648 ergün peren (eski araçlara parça bulabiliyor) 

selamımı söyleyin yardımcı olacaktır. 

istanbul bostancı peren ticaret  ford yedek parçacıdır. 

Bugün arayıp görüştüm araştırıp dönüş yapıcaklarını söylediler ama büyük ihtimal bulamayız dediler inşallah bulurlar yardımınız için teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Bugün arayıp görüştüm araştırıp dönüş yapıcaklarını söylediler ama büyük ihtimal bulamayız dediler inşallah bulurlar yardımınız için teşekkürler 
Collection yani boyanabilen tamponmu.yoksa gri olan tamponmu
Yorum bağlantısı
Mehmet Geçer
Musa Değerli yazdı:
Mehmet Geçer yazdı:

Collection yani boyanabilen tamponmu.yoksa gri olan tamponmu

Collection degil normal gri tampon ama üstündekini de boyamıslar macun cekip tampon  uysun yeter renk cok önemli degil :)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Collection degil normal gri tampon ama üstündekini de boyamıslar macun cekip tampon  uysun yeter renk cok önemli degil [emoji4]
Sportka tampon verelim[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...