İçeriğe Yönlendir

Aras Kargo Rezaleti

Ümit Türk

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Aaa, ben de aynısını yaşadım. Benimde yolladığım helikopter kayboldu :crazy:

Senin helikopter de estetik merkezine gitmiştir. [emoji23]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Amazon' nun ekspress kargolarda anlaştığı AGT den çok memnunum bu aralar. Farklı zamanlarda 4 5 kalem ürün aldım hepsi 24 saati bulmadan ulaştı. Anlık kurye takibi, kuryenin cep numarası, kuryeye mesaj atabiliyor olmak çok iyi. Amazon olunca ekstra özen mi gösteriyorlar yoksa genel durumları böyle mi bilmiyorum. 
Ben 2 gün önce ssd ve telefon aldım amazon prime dan agt kurye ile geldi. Akşam 21.30 gibi kurye aradı araba bozuldu 1 saate getiririm dedi ok dedim. 00.05 gibi getirdiler boş yolda kaza yaptık dedi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

5 6 yıldır sürat kargoda adresimi değiştiremedim ben. Nereden yapıştiysa üstüme. O yüzden sürat kargo ile çalışan yerlerden alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum. Her seferinde tartışma 50 tane transfer sonra ulaşıyor kargo bana 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tahir İlter yazdı:

5 6 yıldır sürat kargoda adresimi değiştiremedim ben. Nereden yapıştiysa üstüme. O yüzden sürat kargo ile çalışan yerlerden alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum. Her seferinde tartışma 50 tane transfer sonra ulaşıyor kargo bana 

yurt içi de aynı, yok yapıştı adres dğeişmiyor

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben son 1 yılda mng den soğudum. Kargolar geç geliyor. En son ampül aldım kırık geldi evden çıkamadık diye tutanak tutturmaya gidemedim ertesi gün gittim tutamayız dediler. 150 lira kaçtı bana.

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

MNG kargo rezaleti
Çınar şubesi neresiyse artık oruçlu ağızla kötü konuşturacaklar.
Ortalığa atmış gitmiş davar. Komşu görüp zile basmasa haberim olmayacak.b7f94f0c5a8c8f02ce02962109870cba.jpg0a2179d341d6aea22912b4dd6da5d885.jpg

• Mutlu 2
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Önceden bizim mahallede kargo şubesi yoktu , yan mahallelerden geliyordu haliyle baya gecikme oluyordu. Ama şimdi yurtiçi şube açtı , inanılmaz hızlandı. Yüksek olasılıkla geç yada hasarlı gelen kargoların baş sorumlusu mahallenize bakan kargo şubesidir.

Bu arada son 3 günde 3 alışveriş yaptım 2sini de mng şubesinden aldım ertesi günü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bulunduğum bölge biraz mahrumiyet bölgesi sayılabileceğinden uzun zamandır internetten alışveriş yapıyorum. Kargodan alacağınız hizmet maalesef şubeye, hatta sizin olduğunuz bölgeye görevlendirilmiş elemana göre değişiyor. Bence firma adı vererek durumunuzu koca firmaya atfetmek haksızlık olabilir. Geçen sene sorun yaşadığım firma şu an en iyisi oldu. Yine geçen sene çok memnun olduğum firma gönderilerimin kutusunu neredeyse parçalayıp getiriyor. Çok değişken bir durum, şikayet kaydı oluşturmak mantıklı ama burada kötü yorum yapmayacağım hiç birisine. O kuryelerin yaptığı iş de kolay değil Allah yardımcıları olsun.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Sinan Yildiz

Aras kargo umarım kendisini düzeltir, şuan kargolar arasında en ucuzu bu.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Sinan Yildiz yazdı:

Aras kargo umarım kendisini düzeltir, şuan kargolar arasında en ucuzu bu.

Ondan hizmet alamıyor insanlar. Ucuz şirket ve ucuz çalışanlar olduğu için. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Tahir İlter yazdı:

Benim de yurtiçi kargodaki adres aynı şekilde , eğer direk isimle girerlerse önce eski çalıştığım şirkete gidiyor , oradan burada yok diyorlar, merkeze dönüyor , sonra tekrar geliyor, 1 günlük kargo oluyor 5-6 gün.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Erhan Doruk yazdı:

Benim de yurtiçi kargodaki adres aynı şekilde , eğer direk isimle girerlerse önce eski çalıştığım şirkete gidiyor , oradan burada yok diyorlar, merkeze dönüyor , sonra tekrar geliyor, 1 günlük kargo oluyor 5-6 gün.

15 gün önce yine yaşadım aynı durumu. Bu sefer geçtim yanlış adresi yanlış sehre gitti kargom. Satıcıya boşuna gönderdin yanlış gidiyor sana geri dönecek kargo dedim. Neyse bir ümit müşteri hizmetlerini aradım sürat kargonun, enteresan bir şekilde çok ilgilendiler ve yardımcı oldular adresi değiştirip şubelere bilgi verdiler anlık bilgilendirdiler vs. ve bir şekilde ertesi gün kargo elime ulaştı. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Amazon'un Kolay Gelsin üstüne tanımam. Mesai saatine kadar teslim edemediler. Ben çıktıktan sonra 10 dk sonra gelmişler aradılar çıktığımı söyleyince sms atacağız abi oraya ev adresini yaz akşam 10 a kadar müsaitsen bırakırız dediler. Dediğini yaptım 8 gibi teslim ettiler.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mert Yeldan yazdı:

Amazon'un Kolay Gelsin üstüne tanımam. Mesai saatine kadar teslim edemediler. Ben çıktıktan sonra 10 dk sonra gelmişler aradılar çıktığımı söyleyince sms atacağız abi oraya ev adresini yaz akşam 10 a kadar müsaitsen bırakırız dediler. Dediğini yaptım 8 gibi teslim ettiler.

Aynen şu andaki en iyi kargo kolay gelsin. Hem çalışanlar düzgün hem de interaktif olarak kargo sana gelemden planlama yapabiliyorsun. Farklı adrese de isteyebiliyorsun.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Sinan Yildiz
Ümit Türk yazdı:

Ondan hizmet alamıyor insanlar. Ucuz şirket ve ucuz çalışanlar olduğu için. 

Firmanın ucuz olup olmamasının herhangi bir sorunu sıkıntısı yok.  Çalışanları günü doldurmak için geçiriyor. Ama şuan en hızlısıda bence o 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...