İçeriğe Yönlendir

Tavanım

Seyyitali Mollabeyi

Recommended Posts

Seyyitali Mollabeyi

Merhabalar tavanda güneş yanığı var. Ara ara çok çok küçük pas noktaları çıkmaya başladı ve tabiki tavanı boyatmak istemiyorum. Varmıdır bi cila yada bi koruma sıvısı. Şunu uygulayınca pasta gibi kapatiyor tarzında bi merhem 🙃

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Seyyitali Mollabeyi yazdı:

Merhabalar tavanda güneş yanığı var. Ara ara çok çok küçük pas noktaları çıkmaya başladı ve tabiki tavanı boyatmak istemiyorum. Varmıdır bi cila yada bi koruma sıvısı. Şunu uygulayınca pasta gibi kapatiyor tarzında bi merhem 🙃

kaplama neden düşünmediniz? 

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Muhtemelen verniğiniz yanık restorefx var ancak tavsiye etmem tabi resim olmadan da ne desek boş gibi güneş altında fotoğraflar olursa daha iyi olur

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Seyyitali Mollabeyi yazdı:

Boyatmaktan bu kadar da korkmayın. Arabayı boyahaneye soktuğunuzda durumu video ile tespit edin. Hatta mümkünse boya ölçüm cihazı ike ölçüm yaparken de çekşn ve boyatın gitsin. Neden yanık bir tavanla gezesiniz. Satacağınız zaman iyi bir usta zaten yanık sebebi ike boyalı olduğunu anlar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...