İçeriğe Yönlendir

Wish Alışveris | Destek

Furkan Sumer

Recommended Posts

Furkan Sumer
(düzenlendi)

Herkese iyi aksamlar

Wish uzerinden 9 mart'ta yaptigim alisveriste kargo bir araca bindirilip bi yere tasinmis ancak ondan sonra herhangi bir hareket olmamis.

siteyi ilk kez kullandim ilk kez alisveris yaptim.

aldigim urune tikladigimda stokta kalmadigi gorunuyor. acaba uzakdogu ulkelerinde gumruk sikintisi hâlâ devam mi ediyor? yoksa benim urun mu yalan oldu 😂

destek hattina yazdigimda filan tarihte ulasmasi gerekiyor diye cevap aliyorum surekli.. benzer durumu yasayan oldu mu ya da ne tavsiye edersiniz tesekkur ederim..

tracking no: LX051033665CN

Ue5j7J.jpg

tarihinde Furkan Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Satıcının kargosu anladığım bizim ptt ye kadar vermiş. sonra, sonrası yok.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Muhittin Kaplan yazdı:

Satıcının kargosu anladığım bizim ptt ye kadar vermiş. sonra, sonrası yok.

Yok, kod uluslararası olduğu için ptt okuyabiliyor sadece.

Satıcı çin'den kargoya vermiş, orası gerçek ama sonrası yok. Wish ne diyor? Para iadesi?

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

bunun disinda bi kac siparis daha verdim (acik arttirma usulu gibi biseydi) urun bana indirimli olarak gelmeyince para iadesi istedim hesaba yatirdilar. bu siparisimde iade vs istemedim, gelmesini istedigim, uygun fiyatli bi urun. simdilik bekliyorum bakalim..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Furkan Sumer yazdı:

bunun disinda bi kac siparis daha verdim (acik arttirma usulu gibi biseydi) urun bana indirimli olarak gelmeyince para iadesi istedim hesaba yatirdilar. bu siparisimde iade vs istemedim, gelmesini istedigim, uygun fiyatli bi urun. simdilik bekliyorum bakalim..

4 aya yakın gelmemiş, ondan umudur kesin artık.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Kargo ptt ye veya gümrüğe ulaşana  kadar ptt nin sitesinde detay göremezsiniz. 11 Mart tan beri gelmedi ise bundan sonra da bence gelmeyecektir. İade isteyin. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

bugun gerceklesen gorusmede, urun zamanindan once teslim edilmedigi icin destek ekibi tarafindan para iadesi yapildi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...