İçeriğe Yönlendir

2012 Audi A3 8P CH/LH Çalışmıyor

Ahmet İncak

Recommended Posts

Ahmet İncak

Merhaba,

Başlıkta belirttiğim aracımı yeni aldım bugün gizli özellik için bir yere gittim gizli özellikleri açtırdım fakat şöyle birşey var açan arkadaş CH/LH açık abi zaten dedi araç üzerinden baktığım zamanda açık görünüyor ama çalışmıyor sinyal kolu ile açmayı denedim gene açılmadı sorun sizce ne olabilir sinir oldum açacam onu.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Selim Bilgin yazdı:

CH/LH nedir?

Coming Home/Leaving Home ışıklarıymış :) 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ahmet İncak yazdı:

Merhaba,

Başlıkta belirttiğim aracımı yeni aldım bugün gizli özellik için bir yere gittim gizli özellikleri açtırdım fakat şöyle birşey var açan arkadaş CH/LH açık abi zaten dedi araç üzerinden baktığım zamanda açık görünüyor ama çalışmıyor sinyal kolu ile açmayı denedim gene açılmadı sorun sizce ne olabilir sinir oldum açacam onu.

vw de pc deki yazılım ile,ayrı menülerden birbiri ile çelişen seçeneklerin kapatılıp açılması lazım. ben tiguan da bir kaç kombinasyon denedikten sonra açabilmiştim.

Yorum bağlantısı
Ahmet İncak
Dogan Arsiray yazdı:

vw de pc deki yazılım ile,ayrı menülerden birbiri ile çelişen seçeneklerin kapatılıp açılması lazım. ben tiguan da bir kaç kombinasyon denedikten sonra açabilmiştim.

Teşekkürler hocam yorum için benim bir kablo bulmam lazım kendim yapacam başkası ile uğraşmak istemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...