İçeriğe Yönlendir

Yakıta Zam.

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

İhtiyacı olan arkadaşlar gece yarısından önce depoyu doldursun.

e1oGSU.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Brent petrol 42 $ düzeylerinde 17 $ gördügünde bile şaka gibi indirimler oluyordu. Bu sene sonuna Benzin 8.5 dizel 7 civarlarını görecek böyle giderse.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

imdaaaaaaat diye bağırmak istiyorum , bizde 60 70 bine satılan arabaları 2 bin 3 bin euroya biniyolar 

ister türk lirasına çevir ister para , paraya birim olarak değerlendir o kadar fark var ki arada 

sonra Almanyada benzin 1,5 euro bizden daha pahalı  ulan arabaya zaten 10 kat 15 kat fazla veriyoruz 3 euro olsa ne olacak orda benzin

biz de binelim o arabalara benzin 10 lira olsun 

özür dilerim biraz sinirlendim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Gıya geldi artık. İndir bindir indir bindir.

#Evdekal döneminde,soka çıkma yasağının olduğu dönemlerde çatır çatır indirim oldu. #Normalleşme(!!!) döneminde üst üste zam.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Hatırlattığın iyi oldu Eyüp..Perşembe yola çıkacağım..Depoda boştu..Şimdi gittim doldurdum..Bu arada ; lanet gitsin böyle düzene ...demeden olmaz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Aydemir

Arkadaki fotoğraf manidar olmuş. Her zamdan sonra, daha ne kadar artabilirki diye içimden geçiriyorum ama bitmiyor. Durmuyor, durmayacak.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

yetkiyi uzaylı mı verdi kardeşim, dert yanmayalım hiç, iş işten geçti. 10 asgari ücret verip tofaşların içinde ölmediğimiz her güne şükür artık bu dönemin olayı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Umut Taşlı yazdı:

10 asgari ücret verip tofaşların içinde ölmediğimiz her güne şükür

O paraya şahin kaldı mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Siyaset yapmak istemem ama ekonomi olarak son zamanlarda ( 2-3 yil ) kötüye gidiyormuş gibime geliyor. Mutfak alisverisim neredeyse 2 katına cıktı yıl başından bu yana idari olarak ta değişik durumlar var avukatlara yeşil pasaport verildi vizesiz yurt dışına çıkabiliyor ama başkentte giremiyor durumundalar. Hakkımızda hayırlısı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Güçlü,istkirarlı ekonimilerde birim maliyetlerin değişim seyri nadir görülürmüş, gönül isterdiki bugün 1 tl'lik ürünün fiyatı 5 sene sonra 1,25 tl olsun..10-15 sene önce 8-10 kuruşa kullandığımız elektrik kw'si bugun 90 kr-1tl olmuş, bunun gibi örnekler çok,ayakta kalabilmek ülke adına gerçekten inanılmaz...

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

dünyanın belkide en pahalı arabalarına binmek böyle bişey tabiki, ederi 10-20 bin birim para eden araçlara 150-200 birim para veren bizler için yakıtta da pahalıya binmemiz gayet normal die düşünüyorum.

bu arada dün bende gittim fulledim yakıtı :) 10 lira 10 liradır....

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

bu ülkede her şey mutlaka gördüğü en yüksek fiyata geri döner bu her şey için geçerli

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...