İçeriğe Yönlendir

İstanbul'da PowerShift'ten Anlayan Usta Önerisi

Murat Koçyiğit

Recommended Posts

Murat Koçyiğit

Arkadaşlar merhaba eski bir mondeocu olarak yeniden mondeo aldım 2011 2.0 Tdci powershift 

aracımda 1 ve 2. Viteslerde geçişlerde vurma kaçırma ve değişik sesler çıkarıyor diğer viteslerde yağ gibi akıyor ama 1den 2ye yada 2den 1e geçerken baya problemli sesler çıkarıyor titreme yapıyor

istanbulda iyi bir usta varmıdır bildiğiniz dahilinde referans olabilecek

teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

seyrantepe sanayi sitesi

OTOLINE

Mehmet usta 

çok iyidir, eğer gidecekseniz haber verirseniz sizinle direk ilgilenmesi için arayabilirim baş teknisyen orada ve işinin uzmanıdır.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Koçyiğit yazdı:

Arkadaşlar merhaba eski bir mondeocu olarak yeniden mondeo aldım 2011 2.0 Tdci powershift 

aracımda 1 ve 2. Viteslerde geçişlerde vurma kaçırma ve değişik sesler çıkarıyor diğer viteslerde yağ gibi akıyor ama 1den 2ye yada 2den 1e geçerken baya problemli sesler çıkarıyor titreme yapıyor

istanbulda iyi bir usta varmıdır bildiğiniz dahilinde referans olabilecek

teşekkürler 

Ben mondeo ile araşma yaparken bahsettiğiniz sorunu yaşayan çok kişi gördüm. Yine ustaya sorun ama bir çok ps şanzıman böyle çalışıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

450dct şanzıman ise illaki referansi iyi olmalı. bozulduğunda başa bela bu şanzıman. izmirde bunun bir ustası varmış. araştırmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

450dct şanzıman ise illaki referansi iyi olmalı. bozulduğunda başa bela bu şanzıman. izmirde bunun bir ustası varmış. araştırmak lazım.

ben referansı iyi bir yer tavsiye ettim artık gider gitmez bilemem gider ise haber verir ise ilgilenmelerini sağlarım, ben kendi özel ford servisimin tavsiye ile aldım burasının bilgilerini , çok iyi olduğunu üzerine basa basa söyledi hatta kendilerinin yapamadıkları otomatik şanzımanları buraya gönderdiklerini söyledi. 

Tavsiye eden yer. Özel ford servis Özde Ford.

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

atko bakıyormu acaba pw lere. genelde atko için hep iyi tamir etti derler

Bakıyor. Geçen sene kavrama için 5000, beyin için 20 bin lira istiyorlardı. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bakıyor. Geçen sene kavrama için 5000, beyin için 20 bin lira istiyorlardı. 

baba akü yok durumu desene

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

baba akü yok durumu desene

Onlar öyle deyince ps s-max almaktan vazgeçmiştim. O dönem nasıl olmuşsa bazı s-max’ler pw bazıları aisin tam otomatik gelmiş

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Onlar öyle deyince ps s-max almaktan vazgeçmiştim. O dönem nasıl olmuşsa bazı s-max’ler pw bazıları aisin tam otomatik gelmiş

aisin şanzıman gibi şanzıman

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Koçyiğit

Aslında Ps şanzıman sorunsuz düzgün bir şanzıman diye okuyordum yorumları ama aracımda böyle bir sorunla karşılaştım Murat Güngör abimize özelden mesaj attım görüşeceğim gidip baktıracağım onun haricinde memnunum araçtan 🙏

Murat Öngür yazdı:

seyrantepe sanayi sitesi

OTOLINE

Mehmet usta 

çok iyidir, eğer gidecekseniz haber verirseniz sizinle direk ilgilenmesi için arayabilirim baş teknisyen orada ve işinin uzmanıdır.

Özelden mesaj attım size bana iletişim numaralarını verebilirseniz görüşmek isterim bu konuyla alakalı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...