İçeriğe Yönlendir

Mail Adresi Kurtarma

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

işletmeme e-arşiv faturalar için ayrı bir e-posta adresi açtım,devamında bütün firmalara bu yeni açtığım adresi güncellemeleri için bilgi verdim,malesef adresin şifresini kabul etmiyor,alternatif mail adresi,tel vs kayıtlı değil,çok ters ve zor durumdayım,bu dertten kurtaracak biri olursa ona yemek ısmarlayacağım 😊 teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

capslock'a basarak denediniz mi şifreyi.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Erdem Bozkurt yazdı:

işletmeme e-arşiv faturalar için ayrı bir e-posta adresi açtım,devamında bütün firmalara bu yeni açtığım adresi güncellemeleri için bilgi verdim,malesef adresin şifresini kabul etmiyor,alternatif mail adresi,tel vs kayıtlı değil,çok ters ve zor durumdayım,bu dertten kurtaracak biri olursa ona yemek ısmarlayacağım 😊 teşekkür ederim

Hizmet sağlayıcı ile iletişime geçin. İletişim için form olması lazım. Ne zaman açıldığı kimlerden bilgi geldiği gibi kanıtlayıcı olan herşeyi açıklamada yazın. Bu şekilde bir ihtimal ikna ederseniz geri dönüş olabilir

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Mehmet Yıldız 1 yazdı:

Hizmet sağlayıcı ile iletişime geçin. İletişim için form olması lazım. Ne zaman açıldığı kimlerden bilgi geldiği gibi kanıtlayıcı olan herşeyi açıklamada yazın. Bu şekilde bir ihtimal ikna ederseniz geri dönüş olabilir

bunuda denedim mail attığım birkaç firma vardı onları yazdım kabul etmiyor yetersiz diyor 

Harun Kocaçalışkan yazdı:

capslock'a basarak denediniz mi şifreyi.

zaten şifre 2 büyük harf 6 rakamlıydı,ben adresi açtıktan sonra  chrome otomatik kayda aldı,ayarlar şifreler bölümünde hatırladığım şifre mevcut..

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Oturum açma engellendi
Yanlış bir hesap adı ya da parolayla çok sayıda oturum açma girişimi yaptınız.
****************@hotmail.com ile oturum açma şu nedenlerden biri dolayısıyla engellendi:
Birisi çok fazla kez yanlış parola girdi.
Bu hesap için bir kuruluş üzerinden kaydolduysanız, henüz hesabı kullanamıyor olabilirsiniz.
Son durum bu,acaba mail adresi yarımmı kaldı?
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Adresinize bir mail atın. O adres mevcut değilse, iletilemedi diye dönüş olur. Belki adresi yazarken iki harfin yeri karışmıştır.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Yakın zamanda ya*****@hotmail.com Microsoft hesabını kurtarma isteği aldık. Ne yazık ki, otomatik sistemimiz bize hesap sahipliğini doğrulamak için verdiğiniz bilgilerin yeterli olmadığını tespit etti. Microsoft, müşterilerimizin güvenlik ve gizliliğini çok ciddiye alır ve kişisel bilgilerinizi koruma konusundaki kararlılığımız, sizin hesap sahibi olduğunuzu doğrulamamız için mümkün olduğunca özen göstermemizi gerektirir.

Lütfen yeni bir hesap doğrulama formu gönderin
Bu aşamada en iyi seçenek, mümkün olan tüm bilgileri toplayıp, doğru olarak belirterek yeni bir form gönder menizdir. Gönderdiğiniz forma ne kadar çok bilgi girerseniz, hesabınıza yeniden erişim şansınız o kadar yüksek olacaktır. Formu mümkün olduğunca eksiksiz ve doğru olarak doldurmanıza yardımcı olacak bazı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

> Yeni bir form gönder

Yeni bir form doldurmak için yararlı bilgiler:

· Mümkün olduğunca çok soruyu yanıtlayın.
· Hesabınızı oluştururken ya da en son güncellemeniz sırasında vermiş olduğunuz bilgileri kullanın.
· Formu, sık kullandığınız bir bilgisayardan gönderin.
· Sizden, yakın dönemde kullandığınız e-posta adresleri ile yakın dönemdeki iletilerinizin konu satırlarının listesini vermeniz istenecektir. Aile üyeleriniz, arkadaşlarınız ya da iş bağlantınız bulunan kişilerden yardım alarak, e-posta adreslerini ve size gönderdikleri son üç iletinin konu başlığını vermelerini isteyin.
· Hesabınıza ait doğru alan adını kullandığınızdan emin olun: Örn. hotmail.com, live.com, xbox360.com. E-posta adresinizin ülkeye özgü bir adres olabileceğini unutmayın. Örneğin, hesabınızı Türkiye’de oluşturduysanız, alan adınız "hotmail.com" değil, “hotmail.com.tr” olabilir.

Kurtarma mailine istinaden cevap

Recep Selim Kaya yazdı:

Adresinize bir mail atın. O adres mevcut değilse, iletilemedi diye dönüş olur. Belki adresi yazarken iki harfin yeri karışmıştır.

2 defa mail attım herhangi bir sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

zamanında hotmail hesabını çalmışlardı ortak kullanılan bir bilgisayardan. hizmet servisi ile görüşüp belli bilgileri sağladım ve 2 haftaki önceki verilere kadar herşeyi kurtarıp geri vermişlerdi.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Erdem Bozkurt yazdı:

Bir çok servis sağlayıcı alan adı aldığınızda ücretsiz bir mail de veriyor. Hotmail vb. amatör şeyler yerine alan adınızı almanız daha iyi olur.

Malesef hotmaili kurtaracağınızı pek sanmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Selçuk Keleş yazdı:

Bir çok servis sağlayıcı alan adı aldığınızda ücretsiz bir mail de veriyor. Hotmail vb. amatör şeyler yerine alan adınızı almanız daha iyi olur.

Malesef hotmaili kurtaracağınızı pek sanmıyorum. 

e-arşiv malum zorunlu hale geldi işletme büyüklüğüne göre,benim biraz daha zamanım var,şimdilik sadece faturalar için kullanacağım,devamında ilerleyen zamanlarda belirttiğiniz servis sağlayıcıya geçerim...mail için bir yol buldum cevap bekliyorum inş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...