İçeriğe Yönlendir

Careless whisper - Azer Bülbül edition

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray
(düzenlendi)

Şarkıyı bilenler vardır, bu enteresan bir remix olmuş.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 4
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sen de de iyi cevher var abi :) cikartip buluyorsun boyle seyleri. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Vakit hayli gec oldu git yat. Saat 2.30 - 3.00 oldu hadi yat..

Aksam aksam Azer playlist'ine dustuk iyi mi.. :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

amatör müzisyenim. ama çok iyi bir dinleyiciyim. hayatımda azer bülbül ve türevlerini dinlemedim. george michael de favorilerimden değil ama şarkı zaten bir klasik. her iki şarkıcıda hakkın rahmetine erişmiş durumda. her tür iyi müziği dinlerim. türü de önemsiz. kökeni de önemsiz. duke ellington adlı eski usul jazz müzisyeni amcamız der ki iki tür müzik vardır iyi ve kötü. oda yaşamıyor artık.  video ilgili olarak konuşacak olursam, burada çok ciddi bir beceri var bence. ayrıca ben kendimce bir çıkarımda da bulunabilirim diye düşünüyorum. azer bülbül bu parçayı kendisi bu şekilde yapacak fırsatı bulsaydı herşey farklı olurmuş. dinledim ve paylaşılabilecek kadar iyi olduğunu düşünüyorum. ne diyeyim son ürün bir tuhaf yahu. araba ile özetleyecek olursak, nissan juke GTR gibi bir his .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Orijinali zaten biliniyordu ama ben an itibariyle başa sarıp sarıp tekrar dinliyorum. Telif yemeden MP3 ‘ü alayım PC ye.

Bu arada Hakan Peker’in borç istediği George, onun da vermediği Michael bu abi oluyor sanırım. 😀

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
Dogan Arsiray yazdı:

daha bu haftasonu üstüne elektro davulla amatör olarak eşlik ettiğim şarkı. çok hoş olmuş gerçekten. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selim Kaya
Dogan Arsiray yazdı:

🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bu da çok başarılı.. Rahmetli yaşayıp kendi cover yapsa ancak bu kadar olurdu sanırım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Dogan Arsiray yazdı:

amatör müzisyenim. ama çok iyi bir dinleyiciyim. hayatımda azer bülbül ve türevlerini dinlemedim. george michael de favorilerimden değil ama şarkı zaten bir klasik. her iki şarkıcıda hakkın rahmetine erişmiş durumda. her tür iyi müziği dinlerim. türü de önemsiz. kökeni de önemsiz. duke ellington adlı eski usul jazz müzisyeni amcamız der ki iki tür müzik vardır iyi ve kötü. oda yaşamıyor artık.  video ilgili olarak konuşacak olursam, burada çok ciddi bir beceri var bence. ayrıca ben kendimce bir çıkarımda da bulunabilirim diye düşünüyorum. azer bülbül bu parçayı kendisi bu şekilde yapacak fırsatı bulsaydı herşey farklı olurmuş. dinledim ve paylaşılabilecek kadar iyi olduğunu düşünüyorum. ne diyeyim son ürün bir tuhaf yahu. araba ile özetleyecek olursak, nissan juke GTR gibi bir his .

Nedense adını hep Doğal Aspirated okuyom.  Naturaly Aspirated çağrışımı yapıyor bende. Çok ebook okumak tan kafayı sıyırdım galiba. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selim Kaya
Dogan Arsiray yazdı:

MESAM olaya el koymuş 🤦🏻‍♂️🤬

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...