İçeriğe Yönlendir

Yeni i20

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Yeni ortaya çıkan bir model olsa tamam güzelmiş derdim ama eski i20'ye göre güzel olmamış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bizim devrim ile aynı zamanda yola çıkan firmalar ve şuanki hallerine baktıkça...... ah ahh...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bizim devrim ile aynı zamanda yola çıkan firmalar ve şuanki hallerine baktıkça...... ah ahh...

Örümcek beyinlilerin faturası işte
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Örümcek beyinlilerin faturası işte

Aman şimdi yanlış anlarlar. Örümcek felan demek  olmaz..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

Ortaya karışık gibi geldi biraz. Video oynadıkça şuna da benziyor diye düşünüyorum. Jantları hoşuma gitti ama.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

İyi satar güzel olmuş. Tasarım olarak artık her araçta birbirine benzer noktalar görülebiliyor. Otomobil devlerine bakıyorsun hepsinde durum aynı. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

devrim beni çok etkiliyor arkadaş ya. 

dokunuyor resmen. 

neden abi neden?

neyse isyan etmicem. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Ortaya karışık diyecektim, benden önce denmiş.:)) kia ceedx çok özgün gelmişti bana. İsteseler yapıyorlar aslında. Uğraşmak istemiyor garantiye gidiyorlar. İyinin taklidi.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ortaya karışık diyecektim, benden önce denmiş.:)) kia ceedx çok özgün gelmişti bana. İsteseler yapıyorlar aslında. Uğraşmak istemiyor garantiye gidiyorlar. İyinin taklidi.
Kia premium markası gibi veya daha spor bir markası gibi Hyundai nin. Hyundai daha sıradan.
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Günümüz otomobillerinin yapısı:

Yuvarlar aerodinamik hatları keskin, sivri çizgilerle güzelleştirme çabası.

Mantıklı.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Yogun Trafikteydik onun oldugu serit  acilinca hizlica yanimdan gecti, detayli bakamadim ama Gayet guzel gorunuyordu..

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Furkan Sumer

Tasarım olarak bir önceki kasa daha marjinaldi..

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Furkan Sumer yazdı:

Tasarım olarak bir önceki kasa daha marjinaldi..

İlk kasanın arkası da BMW 1 serisine çok benziyordu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Fiyatlar gerçek mi? Yoksa bayiye gidince araç yok mu diyecekler?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Konusu vardı bunun aslında. Eskiyle yeni arasında kalmış hyundai. İç tasarım ne tam modern ne de eski. Direksiyon 3 kollu olsaydı çok şık olurmuş. O alttaki iki kol çok kötü. 

bu arada arabanın 1.4 mpi otomatiği gerçekten gitmiyor. Hem benzini içiyor hem gitmiyor. Şanzımanı da garip. Köye giderken 1.vitese alayım diyorsun, almıyor vs. 1.4 olanı beni lpg için üretiyorlar diyor resmen. 1.2 olanı da aman lpg’ye bulaşmayayım, düz yollarda azcık daha az yakayımcılar için. 1.0 da modern turbolu işte. Ama fiyatlar iyiymiş. Gerçekse tabi

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

İçini sevdim aslında sadece direksiyona göz alışması lazım. Ama dıştan bana göre facia. Eskisi çok daha yakışıklı idi. Hatta sınıfının en yakışıklılarındandı, bu da tam aksi en çirkini bence :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rakamlar dikkat çekici, yavaş yavaş gözümüz alışıyor demek. iyi hatta yani segmentine göre

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Selim Bilgin yazdı:

4 ileri otomatik nedir ya? 

BCanakta var 10 litre yakiyor 4 ileri😬

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

4 ileri otomatik nedir ya? 

dişli oranları 5 ileri manuel ile aynıdır en son viteste, 4-5-6-7-8-9- olması tek balına bir şey ifade etmiyor.

mondeo mk1/2 otomatik4 ileri ancak 5 manuelden daha yüksek son hızı var aynı devirde, yani 6 ileri gibi denilse yeridir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...