İçeriğe Yönlendir

İstanbul-Karaman Yolculuğu

Osman Ünal2

Recommended Posts

Osman Ünal2

Merhaba değerli forum, kısmet olursa 1 Temmuz akşamında Karaman'ın Ermenek ilçesine bağlı köyüme gitmek için ailemle birlikte yola çıkacağım. Yolculuğum toplam 980 Km civarında olacak. Arabanın bakımlarıyla alakalı bir problemim yok şükür. Ancak ne zaman uzun yola çıksam acaba şurada mı dursam burada mı dursam diye tereddüte düşüyorum. Sizden önerebileceğiniz dinlenme tesisleri paylaşmanız. Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Osman Ünal2 yazdı:

Merhaba değerli forum, kısmet olursa 1 Temmuz akşamında Karaman'ın Ermenek ilçesine bağlı köyüme gitmek için ailemle birlikte yola çıkacağım. Yolculuğum toplam 980 Km civarında olacak. Arabanın bakımlarıyla alakalı bir problemim yok şükür. Ancak ne zaman uzun yola çıksam acaba şurada mı dursam burada mı dursam diye tereddüte düşüyorum. Sizden önerebileceğiniz dinlenme tesisleri paylaşmanız. Teşekkürler. 

Hemşeri sayılırız hayırlı yolculuklar kazasız belasız ben de anamurluyum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Hayırlı yolculuklar dilerim. Ben de aslen Mut'luyum. Oradan mı geçiyorsunuz acaba?!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben motorla 1500 km yoldan yeni geldim.Totom ağrımasa motordan ineceğimde yoktu.Giderken hanım araçla bende motorla gittik.Dönüşte yalnızdım.Muhteşemdi.Torosların ta en zirveyekadar çıktım.

Çoluk çocuk olunca mola çok oluyor.Erzağı hazırlayıp piknik yapın.Biz öyle yaptık.Çokda eğlenceliydi.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
Eyüp Çetin yazdı:

Hayırlı yolculuklar dilerim. Ben de aslen Mut'luyum. Oradan mı geçiyorsunuz acaba?!

Konya'dan oradan Taşkent üzeri Ermenek inşallah 

Fatih Sarıkaya yazdı:

Ben motorla 1500 km yoldan yeni geldim.Totom ağrımasa motordan ineceğimde yoktu.Giderken hanım araçla bende motorla gittik.Dönüşte yalnızdım.Muhteşemdi.Torosların ta en zirveyekadar çıktım.

Çoluk çocuk olunca mola çok oluyor.Erzağı hazırlayıp piknik yapın.Biz öyle yaptık.Çokda eğlenceliydi.

Gece yola çıkacağım ondan o tarz bir dinlenme olmaz rotada

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Osman Ünal2 yazdı:

Konya'dan oradan Taşkent üzeri Ermenek inşallah 

Hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
Eyüp Çetin yazdı:

Hayırlı yolculuklar.

Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yaz şimdi. Bagajda yer varsa atın semaveri bagaja. Yol kenarında yakın, oh mis :) 

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Adanaya yolculuğumuz da korona korkusuyla tesislerde durmadık. Tek alternatif termosda çay ile yolda piknik yapmak.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yaz şimdi. Bagajda yer varsa atın semaveri bagaja. Yol kenarında yakın, oh mis :) 

Valla bakalım öyle yapcam inşallah

Arabanın azizliğine uğradım sevgili arkadaşlar tesadüf eseri arafı kontrol ederken direksiyon pompasının basınç hortumunun yağ kaçırdığını fark ettim şuan sanayide onunla uğraşıyorum. 

yqXJKR.jpg

WqYQui.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Valla salatalik domates ekmek karpuz semaver mangal :) Su an baska alternatif dusunmem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...