İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlara Gelen Fiyat Güncellemeleri

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

şu an ilaçta ynısını yaşamadığımızından emin miyiz? bilginin kriteri nedir mesela? bilgiyi nereden ediniyoruz?

Ben geçen ay yaşadım. Kavgayı ayırdılar. İlacı olmasına rağmen vermedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yani yaşamaya başlamışız ama haberimiz yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben Egea Cross aldığımdan beri, Apple Car Play üzerinden en az 2 defa güncellendi. Çünkü ana ekranda bana 15 gün içinde en az 2 defa onaylama mesajı geldi. Bazı sorunlarım ortadan kalktı. Mesela gps konumu şaşırma sorunu ilk hafta düzeldi. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Darbaz yazdı:

Ben Egea Cross aldığımdan beri, Apple Car Play üzerinden en az 2 defa güncellendi. Çünkü ana ekranda bana 15 gün içinde en az 2 defa onaylama mesajı geldi. Bazı sorunlarım ortadan kalktı. Mesela gps konumu şaşırma sorunu ilk hafta düzeldi. 

Ne güncellendi. Nasıl güncellendi

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dolar tırmanıyor. Zamlar gelmeye başladı. Toyota hala yapmadı. 530’a hybrid var. Civic en boş eski kasa bile 520 olmuş. Yeni kasa en boşu 540 normal benzinli

2 Tana alayım hemen :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Rotlu veya jailbreaklı telefon ile kullandınız mı hiç car play’i

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

ios 16.2g95.314 gelmiştir

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Şu an satmak için araba stoklayanla çiçek yağı stoklayanla ilaç stoklayanın farkı nedir?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Galericiler de en az % 10 fazlasıyla satıyor.. 

%10 la çalışan küçük esnaf. Galeri sıfır araç alıp satıyorsa en az %25 yazıyor.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Rotlu veya jailbreaklı telefon ile kullandınız mı hiç car play’i

Jailbreak kaldı mı ya :D

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erdem Doğan yazdı:

%10 la çalışan küçük esnaf. Galeri sıfır araç alıp satıyorsa en az %25 yazıyor.

Jailbreak kaldı mı ya :D

Carplay’de safariyi kullansan böyle demezdin ama :) 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Şu an satmak için araba stoklayanla çiçek yağı stoklayanla ilaç stoklayanın farkı nedir?

Farkı bilmiyorum ama fırsatçılık aynı. Fırsatçı milletiz vesselam. Lafa gelince kimse mangalda kül bırakmaz ama bakınca genel ahlakımız bu. Ahlaksızız böyle konularda. 3 kuruş menfi çıkarımız için her şeyi hak görürüz.

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Murat Sahın yazdı:

Farkı bilmiyorum ama fırsatçılık aynı. Fırsatçı milletiz vesselam. Lafa gelince kimse mangalda kül bırakmaz ama bakınca genel ahlakımız bu. Ahlaksızız böyle konularda. 3 kuruş menfi çıkarımız için her şeyi hak görürüz.

Ben kurallara uyarım Trafik Cezaları Af olur.Ev alırken her türlü Vergimi eksiksiz öder kamunun istediği tüm ödemeleri yaparım İmar Affı çıkar.Aldığım Maaştan yaşadığım evden eksiksiz tüm vergilerini öderim ,  Vergi Affı çıkar basit bir boğaz spreyini bile cebimden almak zorunda kalırım.Eyt çıkar Staj kapsama dahil edilmez 10 gün ile 13 yıl kaybederim.Arabam ile tampona dokunurum içim rahat etmez ne yapar eder sahibini bulur helallik alırım.Benim arabaya kaç defa sürter dururlar yüz yüze baktığım insan bile  hiçbir şey yokmuş gibi davranır.

İnsanlar böyle olmaya itiliyor ben halen direniyorum kendimi bozmamaya çalışıyorum ama kendimi Enayi gibi hissediyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Aytac Sakal yazdı:

Ben kurallara uyarım Trafik Cezaları Af olur.Ev alırken her türlü Vergimi eksiksiz öder kamunun istediği tüm ödemeleri yaparım İmar Affı çıkar.Aldığım Maaştan yaşadığım evden eksiksiz tüm vergilerini öderim ,  Vergi Affı çıkar basit bir boğaz spreyini bile cebimden almak zorunda kalırım.Eyt çıkar Staj kapsama dahil edilmez 10 gün ile 13 yıl kaybederim.Arabam ile tampona dokunurum içim rahat etmez ne yapar eder sahibini bulur helallik alırım.Benim arabaya kaç defa sürter dururlar yüz yüze baktığım insan bile  hiçbir şey yokmuş gibi davranır.

İnsanlar böyle olmaya itiliyor ben halen direniyorum kendimi bozmamaya çalışıyorum ama kendimi Enayi gibi hissediyorum.

Abi güzel diyorsun da sistemi de bu hale getirenler yine biz insanlar değil miyiz?

Söylediğin af/barış vs. şeyleri yapanlara oy vereceğimizi herkes biliyor. Bildikleri için bu tür "bence usulsüz ve hatta haksız" uygulamalar vasıtası ile oy toplama arayışındalar. Mesela Norveçte böyle bir şey yok, neden? Çünkü tenezzül yok. Yine halk ile alakalı olduğu kanaatindeyim yani, ülkede oy toplamanın en basit yolları bir şeyleri bedava vermek değil mi? :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

yahu ben başlığı yanlış anlamışım... Her neyse araba yaptı bir şeyler ama bu tamamen multimedya sistemi ile ilgili. Ecu felan update almıyor.. Multimedya telefon üzeründeki internet ile kendi kendini update ediyor. 

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Murat Sahın yazdı:

tenezzül yok. Yine halk ile alakalı olduğu kanaatindeyim

Aynı düşüncedeyiz Toplum buna Meyilli olmayanda olmaya itiliyor.

Bu düzelmeli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

konu başlığı ters değil mi, ''sıfır araçlara gelen fiyat güncellemeleri'' olması gerekmiyor mu? ya da araç sıfırlara gelen güncelleme fiyatları :soytari:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bugün mercedes bayisine gittim bir sebepten. S serisi 10 milyon tl idi sıfıra yakın ikinci el. Aralıkta 9 milyondu. sıfır km zaten yok. elektrikli modellere bugün yüzde 10 zam gelmiş ama zaten sıfır yok. niye arttığını kimse bilmiyor. kur aynı.  iki dükkan da bomboştu. birinde 5 araba diğerinde 10 araba vardı ikinci el olarak.

paran olsa bile araba alamıyor olmak ta ne bileyim çok saçmaymış...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Doğan Arşiray yazdı:

bugün mercedes bayisine gittim bir sebepten.

fakirlikten bana hiç sebep bile doğmuyor mercedes bayisine gitmeye :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

bugün mercedes bayisine gittim bir sebepten. S serisi 10 milyon tl idi sıfıra yakın ikinci el. Aralıkta 9 milyondu. sıfır km zaten yok. elektrikli modellere bugün yüzde 10 zam gelmiş ama zaten sıfır yok. niye arttığını kimse bilmiyor. kur aynı.  iki dükkan da bomboştu. birinde 5 araba diğerinde 10 araba vardı ikinci el olarak.

Araba vardır. Onlar kimin alacağını bilirler ona göre çıkarırlar kutudan

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Araba vardır. Onlar kimin alacağını bilirler ona göre çıkarırlar kutudan

iliklerime kadar fasfakir hissettirdiğin için tişikkirler.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Umut Taşlı yazdı:

konu başlığı ters değil mi, ''sıfır araçlara gelen fiyat güncellemeleri'' olması gerekmiyor mu? ya da araç sıfırlara gelen güncelleme fiyatları :soytari:

Boş ver.. öyle de alamıyoruz böyle de alamıyoruz. :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

zenginin derdi çok

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

zenginin derdi çok

demekki, benim derdim değil şu gelinen noktada.

satılık 1. sınıf zeytinyağı var. zengin sofralarını zenginleştirecek nitelikte.

Umut Taşlı yazdı:

bence güncellemelere gelen sıfırların fiyatı olsa olur. yüzde 10 artmış sonuçta.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

zengin sofralarını zenginleştirecek nitelikte.

slogan güzelmiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...