İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlara Gelen Fiyat Güncellemeleri

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Ali Darbaz

Şimdi aklıma geldide, belki diyorum devlet italatın artmasını önlemek adına bu tip zamlar yapıyor olamazmı. Şimdi avrupada satılan Fiat Egea (tipo) ile aynı klasman bir başka arabaların fiyatlarına bakıyorum. 

Fiat Egea 1.4 ingiltre fiyatı :14155 euro 

Seat İbiza fiyatı : 16445 euro 

Renault megane Hb tce 140  21245 euro 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Sani Gerşon yazdı:

Otomatik vitese 85bin lira fark mı istiyorlar?

Dizele ise 110bin lira?

Edc farkı inanılmaz seviyede. Otomatik vitese olan yoğun talebi fırsata çeviriyorlar. 

Dizel farkı ise 27 bin civarı. 110 bin farkı göremedim. 

110 bin zaten saçmalık ama 27 bin fark bile çok fazla. Dizelle 6 litre ile gezdiği yeri benzinde 10 litre ile gezse kilometrede 30-35 kuruş civarı fark yapar ki 27 bin lirayı amorti etmek için 80-90 bin km lazım.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ali Darbaz yazdı:

Ama alınca satacağın zaman o parayı geri alacaksın. :)

25 kuruş yakıyor ama.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Evren Erakçora yazdı:

25 kuruş yakıyor ama.

Düşük fazili kredide alırsın mis :D

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Küba gibi eski arabaları tamir edip kullanalım. 

Kızım büyüdüğünde şöyle der. "babamın zamanında hyundaisi ve cevroleti varmış. Hepsini satmış. Şimdi nasul değerlendi hepsi" 

Küba milleti çok mu sabırlı bana mı öyle geliyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Pakistan truck yutube kanalını incele. Ölüyü diriltiyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ümit Türk yazdı:

internet olmayınca mutlular tabii

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Yaris hybrid sınırlı sayıda 227 bin tl. Dream paket. Bayide stokta var mı bilmem ama

şehir içi 2,3lt/100km tüketim değeri var. Şehir dışı 3,2lt. 1.5 motoru var. Vergi 2200tl yıllık

corolla hb 1.2 turbo ise 229 bin tl’den başlıyor. Otomatik. 

@Ebrar Tüfek

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Toyota bayine gittik. Sıfır otomatik 1.5 Corolla 189 bin bence alınır.

En kötü tarafı dolgu direksiyon ve kapak jant. Hadi jant halledilir de direksiyon işi zor. Kaplama yapılır sanırım. Yine alınır [emoji23]

Stepne yok tamir kiti var bagaj havuzu koymuşlar birde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yaris hybrid sınırlı sayıda 227 bin tl. Dream paket. Bayide stokta var mı bilmem ama

şehir içi 2,3lt/100km tüketim değeri var. Şehir dışı 3,2lt. 1.5 motoru var. Vergi 2200tl yıllık

corolla hb 1.2 turbo ise 229 bin tl’den başlıyor. Otomatik. 

@Ebrar Tüfek

şehir dışı 3.2 yakamaz. ben o arabanın ilk çıkan modeli ile 4 km boyunca 54 km hıza çıkabilecek kadar uyuz şekilde kullanıp hayal kırıklığına uğramıştım.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

şehir içi için çok güzel araba bence

images?q=tbn:ANd9GcS5KEfe2VwScpiOoVwiGVtimages?q=tbn:ANd9GcQVZhJdwoUDJto3HHatFhzimages?q=tbn:ANd9GcRTDty-0J7YZjdI9NQKxTMk0JBed.jpg9GrOgf.jpgRZvoQq.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Sani Gerşon yazdı:

Dizele ise 110bin lira

Hem dizel hemde otomatik farkı sanırım 110 bin fark dediğiniz.

Tamamen vergi dilimi saçmalığından bu farklar maalesef...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

şehir dışı 3.2 yakamaz. ben o arabanın ilk çıkan modeli ile 4 km boyunca 54 km hıza çıkabilecek kadar uyuz şekilde kullanıp hayal kırıklığına uğramıştım.

3. Nesil ve 1nz-fxe motordu o. Hem jenerasyon hem motor değişti. %41 ile çalışan motoru var. Yazdığı kadar olmasa bile yarım litre koyulur üstüne. Keza benim corolla değerleri de belli. Yarım litre en fazla üstüne koydu. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

şehir içi için çok güzel araba bence

Arka camlar manuel mi?

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

En kötü tarafı dolgu direksiyon 

Dolgu direksiyon ne hocam? :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Dolgu direksiyon ne hocam? [emoji4]
Deri degil dolgu sünger gibi bi malzeme [emoji16]
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Metin Akbal yazdı:

Toyota bayine gittik. Sıfır otomatik 1.5 Corolla 189 bin bence alınır.

En kötü tarafı dolgu direksiyon ve kapak jant. Hadi jant halledilir de direksiyon işi zor. Kaplama yapılır sanırım. Yine alınır emoji23.png

Stepne yok tamir kiti var bagaj havuzu koymuşlar birde.

Bencede alınır dün biraz bende inceledim netten bakındım 12.1 sn  akselerasyonu var 3 silindir benzinli motor turbo yokmuş diye okudum ve 120 hp civarı güç üretiyormuş.

Arkadaşta tertemiz 1.6 Corolla var Prince Lpg kit bağlı 60k.8000 km de yağ değişir  titiz arkadaş arabanın üzerine titrer 145000 koydu  140000 düştü ne arayan var nede soran.Ben olsam onu alacağıma gider sıfır Corollayı zorlarım imkan ölçüsünde tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Deri degil dolgu sünger gibi bi malzeme emoji16.png

Toyota kaliteyi iyice düşürdü. O ne öyle... Sünger gibi malzemeden direksiyon mu olur? Hayır bunun çözümü de yok hadi jant falan değişirde direksiyona ne yapıalcak...

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Toyota kaliteyi iyice düşürdü. O ne öyle... Sünger gibi malzemeden direksiyon mu olur? Hayır bunun çözümü de yok hadi jant falan değişirde direksiyona ne yapıalcak...
Baz donanım olunca sis farı arka kapıda hoparlör vs olmuyor ki işte [emoji16] Benim araba da aynısı sıfır aldım baz donanım direksiyon deri degil. Anca pert arabadan denk gelecek te alacaksın.
Bencede alınır dün biraz bende inceledim netten bakındım 12.1 sn  akselerasyonu var 3 silindir benzinli motor turbo yokmuş diye okudum ve 120 hp civarı güç üretiyormuş.
Arkadaşta tertemiz 1.6 Corolla var Prince Lpg kit bağlı 60k.8000 km de yağ değişir  titiz arkadaş arabanın üzerine titrer 145000 koydu  140000 düştü ne arayan var nede soran.Ben olsam onu alacağıma gider sıfır Corollayı zorlarım imkan ölçüsünde tabi.
1.5 in performansını merak ediyorum açıkçası. 1.6 6 ileri düz manuel kullandim eski kasa hem yakıtı çok iyiydi hem performans benim arabadan iyiydi.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Metin Akbal yazdı:

Baz donanım olunca sis farı arka kapıda hoparlör vs olmuyor ki işte emoji16.png Benim araba da aynısı sıfır aldım baz donanım direksiyon deri degil. Anca pert arabadan denk gelecek te alacaksın.1.5 in performansını merak ediyorum açıkçası. 1.6 6 ileri düz manuel kullandim eski kasa hem yakıtı çok iyiydi hem performans benim arabadan iyiydi.

İşte bu yüzden hocam, araba full olmalı. Hatta bütün opsiyonları da mevcut olmalı :) Yoksa topla topla bitmez :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

İşte bu yüzden hocam, araba full olmalı. Hatta bütün opsiyonları da mevcut olmalı :) Yoksa topla topla bitmez :) 

Eskidendi o işler. Ev fiyatı donanımlar :) 

Sani Gerşon yazdı:

Arka camlar manuel mi?

Dream paket yaris hybrid corolla ile aynı. Dört cam tek tuşla aç kapa otomatik

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Metin Akbal yazdı:

Baz donanım olunca sis farı arka kapıda hoparlör vs olmuyor ki işte emoji16.png Benim araba da aynısı sıfır aldım baz donanım direksiyon deri degil. Anca pert arabadan denk gelecek te alacaksın.1.5 in performansını merak ediyorum açıkçası. 1.6 6 ileri düz manuel kullandim eski kasa hem yakıtı çok iyiydi hem performans benim arabadan iyiydi.

Arkadaşın araç Otomatik 2011  1.6 4 silindir gercekten iyi gidiyor.Bence 1.5 3 silindir olsada standard kullanıcı için yeterli olacaktır.1.4 Easy Egea geçen ay  130000 civarıydı Toyota bu fiyatla cezbediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:

1.6 motor 132 beygir araba. C segment için orta üstü

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...