İçeriğe Yönlendir

2007 A6 3.0 Tdi Quattro

Tolga Diribaş

Recommended Posts

Tolga Diribaş
Çağlar Bayur yazdı:

yeni araba gelmiş haneye, XYZ yi karıştırmayalım hemen. temize de benziyor hayırlı olsun deriz. sıfır satılırken bile kimse selektif  bilmezdi, 2.ele düşünce tüm ilanlar selektiften yürüdü

Çağlar Bey, Donanım olarak Dolu olduğu için selective yazdım Yoksa Selective makyajlı kasa da var .. Ruhsatta Titanium yazıyor yanlış yazmışlar, Kasko değer listesinde Titanium X olarak bir model yok o yüzden selective olarak geçiyor.Trafik sigortasında ,emniyet kaydında selective olarak çıkıyor. Sonuçta deri nubuk koltuk-Anahtarsız çalıştırma-Koltuk ısıtma hafıza ayrıca sunroof olduktan sonra Titaium x de desek olur :)

Furkan Avcı yazdı:

Mondeo Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
Hemşeriymişiz bu arada :) 

Evet Elazığlıyım geçen sene gidememiştim bu sene iyi oldu memelekete arabayla gitmek bana daha keyifli  geliyor . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolga Diribaş
Selim Bilgin yazdı:

Hayırlı olsun, şehiriçi için küçük araba alınmış. 😛 

Audi'den sonra 2.0 tdci'ın gidişi nasıl?

Sağol Selim  Getzi hanım kullansın diye almıştık ama  işi gereği pek kullanamadı böyle bir aracı kaybetmek istemedim açıkçası ben alışkınım mondeo ya boyutları beni pek rahasız etmiyor :) Günümüz piyasasında  2008 model otometik lpg li çok temiz bir getzin üstüne 30-40 bin koyunca alınabilen bir araç mondeo ve tabiki gerek güvenlik gerekse diğer özellikleri ile düşünüldüğünde çok mantıklı bir seçim yaptığımı düşünüyorum tek farkı büyük boyutu oluyor :) 

Gidişi şöyle 160-170 km li hızlara kadar  istekli geliyor ve o hızlarda yola oturuşu ,seyir keyfi çok iyi ve aynı zamanda tüketimi de gayet makul. Audi daha sert ve gaz pedalı çok daha dolu geliyor haliyle 3.0 olduğu için:) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Hayırlı olsun aracınız.Sizin 2.0 ecoboostu ilanda görmüştüm yakın zamanda satıldı galiba.1.6 dizel mk4 Mondeo kullanıcısı olarak sormak istiyorum 2.0 ecoboostla ilgili düşünceleriniz nedir? Masraflı mı,insanı tedirgin eden bir araba mı acaba?

Yorum bağlantısı
Tolga Diribaş
Emrah Korkmazz yazdı:

Hayırlı olsun aracınız.Sizin 2.0 ecoboostu ilanda görmüştüm yakın zamanda satıldı galiba.1.6 dizel mk4 Mondeo kullanıcısı olarak sormak istiyorum 2.0 ecoboostla ilgili düşünceleriniz nedir? Masraflı mı,insanı tedirgin eden bir araba mı acaba?

Sağolun , Benden sonraki sahibi yakın zamanda tekrar sattı doğrudur. Hatta o da Audi  a6 2.0 tfsi quattro almak için sattı. Ben 2. el bir araçta model yılı ve donanımdan ziyade yıllar içinde nasıl kullanıldığını ve bakımlarının ne derecede yapıldığına bakıyorum . Aslında Audiyi alırken makyajlı modeli almaya çalışıyordum ancak o kadar çok kötü kullanılmış ve bakımsız kalmış makyajlı gördüm ki önceliğin aracın temizliği olduğuna karar kıldım ve kriterlere ve bütçeme göre makyajsız aldım .2.0 Ecoboost  performansıyla yol tutuş ve güvenliğiyle audi vs.. üst segment araçlara yakın bir araç .Zamanında koruma aracı ve filo olarak geldiği için alırken dikkat edilmesi gereken bir  araç ancak temizini bakımlısını bulursanız alabilirisiniz .Artık 2. elde öyle bir durum oldu ki kötü kullanılmış masraf çıkarma potansiyeli yüksek olan araçlar dahi iyi paralara el değiştiriyor.

Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Tolga Diribaş yazdı:

Sağolun , Benden sonraki sahibi yakın zamanda tekrar sattı doğrudur. Hatta o da Audi  a6 2.0 tfsi quattro almak için sattı. Ben 2. el bir araçta model yılı ve donanımdan ziyade yıllar içinde nasıl kullanıldığını ve bakımlarının ne derecede yapıldığına bakıyorum . Aslında Audiyi alırken makyajlı modeli almaya çalışıyordum ancak o kadar çok kötü kullanılmış ve bakımsız kalmış makyajlı gördüm ki önceliğin aracın temizliği olduğuna karar kıldım ve kriterlere ve bütçeme göre makyajsız aldım .2.0 Ecoboost  performansıyla yol tutuş ve güvenliğiyle audi vs.. üst segment araçlara yakın bir araç .Zamanında koruma aracı ve filo olarak geldiği için alırken dikkat edilmesi gereken bir  araç ancak temizini bakımlısını bulursanız alabilirisiniz .Artık 2. elde öyle bir durum oldu ki kötü kullanılmış masraf çıkarma potansiyeli yüksek olan araçlar dahi iyi paralara el değiştiriyor.

Çok teşekkürler bilgilendirme için.Aslında 2.0 ecoboost denemeye değer bir araç ama cesaret edemiyor insan dediğiniz sebeplerden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Selim Bilgin

Tolga abi selamlar, ilanda bir araba gördüm, seninkine çok benziyor. :) 

Yorum bağlantısı
Tolga Diribaş
Selim Bilgin yazdı:

Tolga abi selamlar, ilanda bir araba gördüm, seninkine çok benziyor. :) 

Selamlar , evet doğrudur  Selim hatta mondeoyu da satmayı düşünüyorum ev planım var  hayırlısı olsun..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...