İçeriğe Yönlendir

K&N Filtre Yağı Kaç Günde Kurur?

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhaba

K N Filtre yağı kaç günde kurur ? KN Filtrem kirlendiğinden temizleyip yeniden yağladım , ve kurumaya bıraktım , şuan üzerinde çok az nem şeklinde yağ kaldı elle dokununca hissediliyor yağ 

şuan takayım mı filtreyi yoksa biraz daha kuruması mı lazım ? 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Sinan Akgöl yazdı:

Takıp kullanabilirsiniz 

turboya yada herhangi bir parçaya zarar verir mi nem şeklinde olan yağ ? 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Zaten amacı yağlı kalması elle dokunulduğunda bir his olarak kalıyor demişsiniz. Kn açık ve kutu içi olarak 2 tane kullandım dediğiniz işlemi yapıp hatta dediğiniz gibi yağladıktan sonra dediğiniz hisle kullandım bir sorun yaşamadım. Bu sebeple kullanabilirsiniz dedim şıp şıp damlamıyor sonuçta yağ aksine o hissiyatı vermesi amaç zaten yağlanması süngerin şişip yoğunluk sağlayarak tozların yapışmasını kaçmasını sağlamak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

enteresan bir video buldum, temizleme işleminden sonra adam WD 40 ile yapıyor şok oldum :shok: biz boşamı para veriyoruz temizlik ve yağlama kitine ? 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Murat Öngür yazdı:

enteresan bir video buldum, temizleme işleminden sonra adam WD 40 ile yapıyor şok oldum :shok: biz boşamı para veriyoruz temizlik ve yağlama kitine ? 

Gittiği süre önemli tabi birde filtrenin ömrünü kısaltıyor mu :D 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Sinan Akgöl yazdı:

Zaten amacı yağlı kalması elle dokunulduğunda bir his olarak kalıyor demişsiniz. Kn açık ve kutu içi olarak 2 tane kullandım dediğiniz işlemi yapıp hatta dediğiniz gibi yağladıktan sonra dediğiniz hisle kullandım bir sorun yaşamadım. Bu sebeple kullanabilirsiniz dedim şıp şıp damlamıyor sonuçta yağ aksine o hissiyatı vermesi amaç zaten yağlanması süngerin şişip yoğunluk sağlayarak tozların yapışmasını kaçmasını sağlamak.

tamamdır eyw tşk ler bendeki kutu içi.

videoyu izleneminizi tavsiye ederim adam wd 40 ile yağlama yapıyor.  :)  şok oldum ilk kez görüyorum

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Murat Öngür yazdı:

tamamdır eyw tşk ler bendeki kutu içi.

videoyu izleneminizi tavsiye ederim adam wd 40 ile yağlama yapıyor.  :)  şok oldum ilk kez görüyorum

Rica ederim. İzledim paylaştığınız an mantıksız değil uygulanabilir 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

WD-40 temelde temizleyici bir madde. Ben kullanmazdım açıkçası.

K&N filtre kullanacak kadar arabasıyla ilgilenen adam temizlik kitini de alsın bi zahmet. :) 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Selim Bilgin yazdı:

WD-40 temelde temizleyici bir madde. Ben kullanmazdım açıkçası.

K&N filtre kullanacak kadar arabasıyla ilgilenen adam temizlik kitini de alsın bi zahmet. :) 

Aynen bencede 👍

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Servet Aydın yazdı:

Yağ bazlı temizleyici bir süre sonra akışmetreyi bozuyor. Kullanmayın.

kn filtrenin akışmetreye zarar verdiğini sizden duydum ilk olarak 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Servet Aydın yazdı:

Kn mi dedim tamizleyici madde mi dedim bi baksana :)

E sonuçta kn nin yagida yağ ya ondan düşündüm , tamam siz video ya söylemişsiniz ,😊 eyw 👍 iyi akşamlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...