İçeriğe Yönlendir

Vw Golf 7 Sesli Komut

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

Arac connecttivity paket. Direksiyonda sag tarafta sesli komut tusu mevcut, Sanirim sesle komut isine yarayacak birsey ama aktif edemedim. Yokmudur bize nasil yapildigini anlatacak bir yiğit 😄

IMG_20200708_081715.jpg

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mert Yeldan yazdı:

Bluetooth var mı? Hız sabitleme olan direksiyonlarda o düğmeler standart geliyor.

var. Connectv.paket.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Sagol mert. Telefonu eslestirme ve arac uzerinden rehbere aramalara ulasma kismini yaptim zaten. Sesli komut kisminda takildim ben.

Furkan Sumer yazdı:

Siri icin olabilir mi?

Bizde siri yok napcaz 😂

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

arac masrafli cikti, apple aldiracak 😂

"Bir etkinleştirme kodu yardımıyla fonksiyonu kullanıma açabilirsiniz. Lütfen yetkili satıcınıza başvurun"

Genelde yapilan yorumlar/sikayetler bu yonde. Apple car play, Android Auto, MirrorLink altyapisina uyumluluk icin kisiyi servise yonlendiren bir donanimmis kendileri. Siri ve Google Asistani aktiflestiriyor imiş

APP-CONNECT NEDİR ?

Mobil bağlantı arayüzü “App-Connect”, kullanıcıların mobil cihazlarının ekranlarını USB bağlantısı üzerinden radyo – navigasyon ya da bilgi eğlence sistemlerine aktarılmasını ve bazı uygulamaların bu sistemler üzerinden kontrol edilmesini sağlayan bir uygulamadır.

Bağantı özellikleri; Apple Carplay, Android Auto ve Kısıtlı sayıda cihazda bulunan MirrorLink.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

vag alınca opsiyon olarak elmada alıyorsun, alsana 😛 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Selçuk Bakış yazdı:

vag alınca opsiyon olarak elmada alıyorsun, alsana 😛 

yok onu da sevmiiim😂

Neyi sevmiyosam basima geliyor, tamam sustum 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...