İçeriğe Yönlendir

Şimşek Xenon Etkili Far

Selami  ERSOY

Recommended Posts

Selami  ERSOY

Merhbalar 2007 ford fusion 1.6 tdi lux aracima simsek etkili xenon far takmak istiyorum tavsiye edebileceginiz bir xenon varmi birde acaba h1 h2  vs filan var hangisi uyumlu oldugu hakkinda yardimlarinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Takın, yolda güzel sözler işitenler kervanına siz de katılın. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Selami ERSOY yazdı:

Merhbalar 2007 ford fusion 1.6 tdi lux aracima simsek etkili xenon far takmak istiyorum tavsiye edebileceginiz bir xenon varmi birde acaba h1 h2  vs filan var hangisi uyumlu oldugu hakkinda yardimlarinizi bekliyorum.

Aracınızda mercek yok ise kısalara kesinlikle taktırmayın. Çevreyi çok rahatsız ediyor.

Amaç selektör ise xenon yerine uzunlara led taktırın. İhtiyacınız kadar kullanırsınız. Ancak uzunlara led takınca halojen kadar aydınlatmıyor, hele yağmurlu havada sanki uzunlar hiç açılmamış gibi oluyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2
Nihat Palolu yazdı:

Xenon simsek etkili far ne?

Karşıdan gelenin gözünü alayım sellektör yaptığımda karşımdakinin gözleri kısılsın etkisi abi

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Farlar ampulleri itibariyle 3 e ayrılıyor, halojen, xenon, led şeklinde. Şimşek etkili xenon denen aksesuarcı jargonu.aslında led ampul. 
aracınız halojen alt yapılı olduğundan bu tip ampuller önermiyoruz. Dış görünüşü güzel olabilir ama diğer sürücüleri perişan edersiniz. 
Aydınlatmanızı güçlendirmek istiyorsanız performans ampulu alabilirsiniz( halojen), ancak  şimşek etkili falan işlerine girmeyin hiç nacizane

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Aracınız uzun kısa ortak ise hiç girmeyin ve sisler de xenon taktırmayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fusion bildiğimiz kadarı ile H4 far yapısına sahip.. 

H4 far için ne xenonda ne de led'de verim almazsınız. 

Ampul seçimi için şu konu yardımcı olacaktır. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

yapmayın derim. güzel bir h4 ampül alın kaliteli olanlarından yolu daha güzel aydınlatır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

h4 ile çok iyi olmuyor. tek filamanlı ampulü olan küçük çanaklı bir far ise

CSP yada ZES çipli, aydınlatma alanı çok küçük olan ledlerden alnamız lazım. yokse aydınlatmaz ve göz alır. ayrıca beyaz renk olmaması lazım normalde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Boylan

Mhb elimde narva h4 led ampul mevcut düşünürseniz  size verebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...