İçeriğe Yönlendir

Samsung Note 8 Ekran Değişimi İçin Tavsiye, Yardım

Umut Taşlı

Recommended Posts

Umut Taşlı

merhabalar,

başlıkta belirttiğim gibi note 8'in ekranını değiştireceğim, ekranın tamamı değişecek. samsung'un sitesinde 1250 tl parça fiyatı var, yetkili servislerde 1,5 gibi olur herhalde ama yakınımdaki servis rezalet gibi yorumlara göre; dışarıdaki telefoncular da 1,5 gibi meblağlardan bahsediyor, o parayı verdikten sonra orijinal olması lazım ama güvenemiyorum.

bu işi yapan, parça tedariği konusunda yardımcı olabilecek veya sadece fikir verebilecek olan var mıdır? güven de olduktan sonra dışarıdaki yerine forumdan biri kazansın.

şimdiden teşekkürler,

iyi forumlar.

temsili, yeşil çizgi dahil durum aynı:

s-l400.jpg

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Zamanin birinde kizginlikla telefonu duvara vurup patlatmistim. Cam kirigindan baska bisey yoktu.. Yeni nesil Samsung'larda amoled ekran + gorilla glass olunca hassasiyet ve bakim-onarim maliyeti daha fazla oluyor. 

450₺'den 1500₺'ye kadar parca fiyati var.

Eger urununuzun uzun sure hayata tutunacagindan eminseniz yuksek fiyat ,merdiven alti yer olmadigi surece, verilebilir.

(yesil olan kisim amoled sizintisi diye geciyor)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Note 9 ekranim kirildi, kizim yere atinca (takribi 1 sene olmadi), servise goturdum, yanlis hatirlamiyorsam soylediginize yakin bir fiyata ~ 1200 - 1300 TL ekrani degisti. Direkt servisi arayip yaklasik fiyat alabilirsiniz, degisim oncesi son fiyati cikarip onayiniza muteakip degisim yapiyorlar zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Telefonu verdiğiniz paraya değecek kadar kullanmaya devam edeceksiniz servis en güzeli. Amoled'in bu tarafı kötü, pahalı olması. Geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Not 5 in ekranina 750tl verdim hala kullaniyorum o teli.

Ankara'dayim bilecik'te telefoncu arkadasim var ona gondermistim çalıştığım carsida birsuru telefoncu varken. Isterseniz numarasini verebilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Okay Kaygusuz yazdı:

Ankara'dayim bilecik'te telefoncu arkadasim var ona gondermistim çalıştığım carsida birsuru telefoncu varken. Isterseniz numarasini verebilirim

olur abi, referans da varken daha iyi olur.

Sani Gerşon yazdı:

https://www.yedekyedek.com/galaxy-note-8-n950-lcd-ekran-5-renk-servis-9306

Dışarıda işçilik hariç bu paraysa, yetkilide yaptırmayı her türlü tercih ederim.

abi fiyattan ziyade servise güvenemedim, dışarıyla aynı para ama yorumları facia dediğim gibi, gelen kargoyu açmadan gönderdiler diyen bile var ki bir tane 5 veren yok zaten. başka ilde iyi yetkili servis referansı çıkarsa en azından kafam rahat olur diye düşündüm

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Note 4 ekranını teefoncuda değiştirttim. Hiç memnun kalmamış sonra da telefonu satmıştım. Ya yetkili serviste değiştirtin yada anakartı arızalı bir donör telefon bulursanız da iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yetkili serviste yaptırın, yanınızda ki şart değil Kvk tarzı kurumsal bir yerde yaptırabilirsiniz. Garanti devam eder ayrıca. Muhtemelen yeni ekran kasa ile birlikte gelir, anakart ve batarya eskisinden sökülüp yenisine aktarılır. Uygun olmayan yapıştırma yöntemleri ile dışarıda cihazı çöp ederler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Selçuk Bakış yazdı:

Yetkili serviste yaptırın, yanınızda ki şart değil Kvk tarzı kurumsal bir yerde yaptırabilirsiniz. Garanti devam eder ayrıca. Muhtemelen yeni ekran kasa ile birlikte gelir, anakart ve batarya eskisinden sökülüp yenisine aktarılır. Uygun olmayan yapıştırma yöntemleri ile dışarıda cihazı çöp ederler.

abi sıkıntım buradaki yetkili servise güvenememem zaten, samsung tr'yi arayıp bu servis kötü deyince ''evet o kötü ama şunlar iyi'' diyecek olsalar dediklerine gönderirim ama demezler herhalde

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Okay Kaygusuz yazdı:

abi buradan veya mesaj olarak atabilir misin telefonu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bir süredir bu kanalı takip ediyorum. İşçilik profesyonel yorumlarda olumlu gibi. Bir görüşün isterseniz 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Selçuk Bakış yazdı:

Oradaki servis hangisi?

bikaç tane var abi, yetkili, yıldırım, kvk vs hiçbiri güven vermedi maalesef. elden teslim olmadıkça göndereceğim yerler değil antalya merkezdekiler

Okay Kaygusuz yazdı:

Muharrem 05427700939

çok teşekkürler abi, 2-3 gündür fırsat bulamadım ama en kısa sürede arayacağım.

Tahir İlter yazdı:

https://www.youtube.com/c/gsmiletisimas

GSM iletişim diye geçiyor google da adresleri vs vardır büyük ihtimalle 

bir bakayım, arayıp sorarım olmazsa abi. iyi gibi duruyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...