İçeriğe Yönlendir

98 Model Broadway'la Aralıksız 920 Km Yol Yapar mısınız?

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Yalçın Dağlıoğlu
Önder Özcan yazdı:

Molasız ne demek?

Arabamın ne olduğunu bilecek kadar kullandıysam gidip gidemeyeceğini de %80 oranında  bilirim. Ya gider derim ya gitmez. Gider diyorsam gerçekten gider, gerisi tevekkül. Sıfır araç da yolda kalabiliyor. Markanın modelin bir anlamı yok, Broadway de olur Ford model T de.

96 Model Renault 19 aracımla yıllarca İzmir- Gaziantep arası 1200 km yol yaptım yolda kalmadım, 2012 cmaxle geçen sene Konya Ereğlide direksiyon arızasıyla yolda kaldım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

900 km hiçbir şey. Gece sadece kuşluk vaktine dikkat et. En çok kazalar o saatte olur ve gün doğumu. Güneş vurunca uyku basar üstüne. Aracı yorma sadece.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Valla yorumlar gazladı beni :) iyice motive oldum. Bayrama kadar araç satılmazsa gözümü kararttım. Broadway benim olucak vurucam kırbacı vurucam kırbacı.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bence kesinlikle 4000 devire çıkmayın. Kayışları ve alternatörü stres altına giriyor. 3500 devirde sürün araba yıpranmaz. En ideal piston hızında arabayı sürüceğinizde motorunu pörtlemez. 

Videonun sonundaki göüntü arabanın patlamadan önceki son dakikalarına ait. Çekimi ben yapıyorum. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Fiyat söylemedim ki [emoji4] 21.000'e aldım. Bence pahalı aldım. Ama kilometresinin hatrına.

Aman iste km diyecegime fiyat demisim [emoji16]
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bolu rampasi cankurtaran vs rampalarda zorlamayın yeter . dur kalk bı trafiğe de girmedikçe fısır fısır gider

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Eskiden bu arabalar vardı ve her yere gidilirdi. 2000'li yıllarda babamın Renault 12 SW'si ile sürekli şehirler arası gider gelirdik tık demezdi. Hayırlı yolculuklar. 😊

Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Bende aynı şekilde bayram sonrası,Zonguldak dan Çerkezköy e 500km yolu 1990 model Broadway aracımla gitmeyi düşünüyorum.O sebep ile konu dikkatimi çekti.8 aydan beri kullandığım aracımın eksiklerini yaptırdım.Yağ,su eksiltme ve hararet gibi sorunlarım çok şükür maşallah yok.Allah nasip ederse sorunsuz gidip gelirseniz benim için de örnek olmuş olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Benim 78 reno vardı hiç korkmadım o arabadan bir kere bile Yolda bırakmadı ben senin yerinde olsam hiç tereddüt etmeden çıkardım yola yanında şunları eksik etmeyin 

Bir Bidon su 

Birkaç litre motor yağı 

Sonrasında yapıştır git 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Su mutlaka alın birde bir iki basit alet olsun yanınızda kelepçe e.bandi tornavida Vb

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Yolda yemek yemeyin ve ayran içmeyin. Sindirim sistemi çalışmasın. Kanınıza şeker girmesin. Havuç yiyip su için. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Havuc mavuç yiyemem Valla 😂 

Yolculuga ciktigimda yan koltuk market sepeti gibi olur. abur cubur yemekten icmekten Yoruldugumu bilirim🥰

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Basacan cipsi kuruyemişi 😁

Alpay Sumer yazdı:

Havuc mavuç yiyemem Valla 😂 

Yolculuga ciktigimda yan koltuk market sepeti gibi olur. abur cubur yemekten icmekten Yoruldugumu bilirim🥰

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ayıkoğlu

Devirli kullan yanına 2 bidon su al 3 litre motor yagı  şanzıman yağını kontrol ettir istersen Çin e git.Dedemizden kalma 81 alman taunusla 8 kez Bursadan Artvine gittik 1500 km bide orda kullandığımız yollar yayla yolları.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Ben arabama iyi bakarım broadway benim olsun Çin'e kadar gitmezse yakarım 🤣

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Arabanin motor su kaçağı yoksa heryere gidilir. Tup tanki küçük herhalde menzil cok az. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

500km yol yaptım, otoyol ağırlıklı epey hızlı gittim, yol bilgisayarında 6,0 litre/100 km ile yolu tamamladım. Klima açık.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Ali Darbaz yazdı:

Bence kesinlikle 4000 devire çıkmayın. Kayışları ve alternatörü stres altına giriyor. 3500 devirde sürün araba yıpranmaz. En ideal piston hızında arabayı sürüceğinizde motorunu pörtlemez. 

Videonun sonundaki göüntü arabanın patlamadan önceki son dakikalarına ait. Çekimi ben yapıyorum. 

Araçta devir saati yok 😞

Okay Kaygusuz yazdı:

Arabanin motor su kaçağı yoksa heryere gidilir. Tup tanki küçük herhalde menzil cok az. 

Evet tank küçük. Bi depoyla 230 km falan yapıyor maksimum.

Ali Darbaz yazdı:

Yolda yemek yemeyin ve ayran içmeyin. Sindirim sistemi çalışmasın. Kanınıza şeker girmesin. Havuç yiyip su için. 

Yok süt ürünlerinden uzak dururum hep yolda. Full kahve ve kola. Basıyorum kafeini :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Muharrem Karagülle yazdı:

Bende aynı şekilde bayram sonrası,Zonguldak dan Çerkezköy e 500km yolu 1990 model Broadway aracımla gitmeyi düşünüyorum.O sebep ile konu dikkatimi çekti.8 aydan beri kullandığım aracımın eksiklerini yaptırdım.Yağ,su eksiltme ve hararet gibi sorunlarım çok şükür maşallah yok.Allah nasip ederse sorunsuz gidip gelirseniz benim için de örnek olmuş olacak.

Maşallah sizin araç çok güzel. Bence hiç korkmayın.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Havuç için dalga geçmeyin. Her gün havuç yerim. Havuç keskin nişancının yemeğidir. Gözleri pırlanta gibi yapar.  Canlandırır.  Kola kötü  içmeyin. 25 küp şeker var kolada. Şeker yüklenmiş kan adamı sıkıntıya sokar rahat batar. Uzun yolda oturduğun yerde duramazsın. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Dikkatini dağıtmayacak videolar ve sıkı bir uyku açıcı kahve veya çay gider. Hayırlı yolculuklar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...