İçeriğe Yönlendir

Vw Golf Geri Viteste Ayna İnmiyor

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

Daha onceden geri vitese takinca sag aynayi saga dogru acarak asagi indirirdi.bugun dikkat ettim yapmiyor. saga ceviriyor ama asagi yone inmiyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Alpay Sumer yazdı:

Daha onceden geri vitese takinca sag aynayi saga dogru acarak asagi indirirdi.bugun dikkat ettim yapmiyor. saga ceviriyor ama asagi yone inmiyor.

Alpay bey bende scorpio varken bendede vardı.Benimki çok karmaşıktı ben bu sorunu asla düzeltemedim.Umarım sizinki hallolur.Bence üstüne düşün çözdürün zaman geçince yapılmıyor/yapılamaz oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Cozdum bile. Kodlanmis araclarda bu sekilde olur mu bilmiyorum ama mevcut fabrika cikis ozellikteki aracta ayna hangi aciya kadar inmesi isteniyor ise arac yarim kontak halde iken ayna ayar butonuyla geri vitese takilarak pozisyonu ayarlaniyor. kontak kapat ac yapildiktan sonra geri vitese takilinca istenilen yere kendisi geliyor..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnmesini istemiyorsan ayna ayar butonunu ortada mı bırakacaktın ne.. öyle bir şey vardı.. 

Mesela geniş bir otoparktasın ve iki araç arasına epeyce geri geri gitmen gerekiyor.. inik ayna ile gidemezsin.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Ozyurek yazdı:

İnmesini istemiyorsan ayna ayar butonunu ortada mı bırakacaktın ne.. öyle bir şey vardı.. 

Mesela geniş bir otoparktasın ve iki araç arasına epeyce geri geri gitmen gerekiyor.. inik ayna ile gidemezsin.. 

Dogrudur emmi.

Mert Yeldan yazdı:

Yazacaktım çözülmüş emoji23.png menüden deaktif edebiliyorsun.

Ben aktif edemiyodum mert. daha dogrusu yarim calisiyordu. Aynayi saga aciyordu ama indirmiyordu.. duzeldi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...