İçeriğe Yönlendir

2011 B7 Passat Highline ZENEC 2011D Multimedya Kamera + Ön/Arka Park Sensörü

Hüseyin Atan

Recommended Posts

Hüseyin Atan

Merhaba, 2011 B7 Passat Highline aracımda ZENEC 2011D multimedya var, henüz kamera takdırmadım, kamera girişleri var, sadece Ön/Arka Park Sensörünü kullanıyorum. Forumda tam cevabını bulamadığım için yazdım;
Sormak istediğim;

1-Arka kamera takılınca park esnasında menüden kamera görüntüsü tercih edildiğinde araçta orijinal olan ön/arka park sensör görüntüsü ekrandan komple kaybolur mu?
2-Kamera görüntüsü üzerinde orijinal park sensörün ses+görüntüsü aynı zamanda görülebilir mi? Sanki menüde, "Kamera veya Park Sensörü" ikisinden birisi seçilecek gibi duruyor?
3- Arka Kameranın takılacağı F/P olarak en uygun yer-konum (tampon/plaka lambası...) için tavsiyeler?
Bu konularda bilgisi/tecrübesi olanlar yardımcı olursa memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Merhaba,

Şuan sanıyorum ekranda sadece park sensörlerinin yaklaşma dereceleri görünüyor. Eğer kamera takarsanız, geri vites lambasından enerji alınıp geri vitese taktığınız anda ekrana kamera görüntüsü gelecektir.

Bu sırada belki kenarda köşede park sensörünün yaklaşma derecesi de görülebilir. Daha evvel kullandığım Mondeo'mda Zenec ekranda sadece kamera görüntüsü vardı diye hatırlıyorum. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Atan
Sami Demirpaz yazdı:

Merhaba,

Şuan sanıyorum ekranda sadece park sensörlerinin yaklaşma dereceleri görünüyor. Eğer kamera takarsanız, geri vites lambasından enerji alınıp geri vitese taktığınız anda ekrana kamera görüntüsü gelecektir.

Bu sırada belki kenarda köşede park sensörünün yaklaşma derecesi de görülebilir. Daha evvel kullandığım Mondeo'mda Zenec ekranda sadece kamera görüntüsü vardı diye hatırlıyorum. 

Cevabınız için Teşekkür ederim, hafta sonu kamera için bir karar vereceğim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...