İçeriğe Yönlendir

4 Çeker Çok Şeker

Onur Doğan

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yav biri bana allah rızası için 2kg co2 yangın tüpü göndersin. Bulamıyorum hep sanayi tipi var :) bi de ucuz olsun. Mtv’ye verdiğime saysın :) 

yangın işi bende, alev görünce geri çekil ve yutub için video kaydına başla, ilk 5 saniyede selfie gibi alevi arkana alıp çekiyorsun, sonra aleve odaklan, yoksa kakso ödemiyor.. unutmayacağım seni eksperrrrrrrrrr

• Beğen 3
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yav biri bana allah rızası için 2kg co2 yangın tüpü göndersin. Bulamıyorum hep sanayi tipi var :) bi de ucuz olsun. Mtv’ye verdiğime saysın :) 

2 kg lık hikaye tecrübe ile sabit ben 4 kg taşıyorum 3~4 yıldır.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

2 kg lık hikaye tecrübe ile sabit ben 4 kg taşıyorum 3~4 yıldır.

Co2 tüpü mü?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Co2 tüpü mü?

Kuru tip toz olan yangın tüpü.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ondan 2kg aldım ama elektrik kaçağı olur diye co2 olanından almak istiyorum. Hem pahalı hem küçük bulamadım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ondan 2kg aldım ama elektrik kaçağı olur diye co2 olanından almak istiyorum. Hem pahalı hem küçük bulamadım

kaçak oluşursa, iyi bir spor ayakkabı daha mantıklı olurdu

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

kaçak oluşursa, iyi bir spor ayakkabı daha mantıklı olurdu

Şu an acayip ikna oldum. Ama gerçekten oldum 😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Onur Doğan
Servet Aydın yazdı:

Kısa şasi ve hafif karoser. Arazide akıllara zarar yerlere çıkıyor bu ruh hastası makina. Hayırlı olsun.. Tavan bagajı şart buna ve yükseltme. Sonrasında at lastik bitti

Abi her ne kadar aradan 1.5 yıl geçse de anca bütçe müsait olabildi, 215/70/16  Falken Wildpack at3 siparişi geçtim sonrasında da yükseltme yapacağım lastikler takılınca fotosunu da paylaşırım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

dji-mavic-air-siyah-z.jpg var, lisansta var herşey var, araba ve çadır lazım, kilyoya takılırmı acep bu tente, hem masa sandalyede gerekmez, direk yer yatagına yatarız altında :D

Ayrı tente alabilirsin. Dekatlon..

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Sonunda pabuçlarımıza kavuştuk, falken de bayii kaynaklı sorun çıktı onu iptal ettim, yerine bridgestone dualer AT tercih ettim ilk izlenimlerim yol sesi anlamında gayet başarılı continenal conti5 ile neredeyse fark yok. Arazi de deneyimledikten sonra onu da aktarırım. 6515ceb58df87b436c8c048858b5d7d6.jpgc79ee9049d2b1d96702377ffbc3bce01.jpg19855df158184e4ae471f0346281cea3.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
245 65 17 fiyati neredeyse. Bitmisiz valla 
1200 den sonraki aldığım uygun fiyat 1475, 1550. Ayin sonuna kadar 2 kere daha zam bekleniyormuş, aldığımız güne göre pahalı ama ertesi gününe göre ucuz misali.. halimiz harap
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Doğan

İzmire kar gelmese de biz kara gidiyoruz, Nif Dağı hatırası [emoji4]797bbe3c80835cdefe86baeaa8fb53cf.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Onur Doğan

Geçen haftaki haftasonu gezimizde talihsiz bi şekilde debriyajımız bize veda ettiğinden dolayı yolda kaldık :) Bu hafta söküldü, yerine orjinal daikin exedy baskı balatayla yolumuza devam ediyoruz ilk izlenimler debriyaj pamuk gibi oldu çekişte de artış var. Araya 4000 TL Cik sıkışmış. İnşallah sorun yaşamadan devam ederiz. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...