İçeriğe Yönlendir

4 Çeker Çok Şeker

Onur Doğan

Recommended Posts

Onur Doğan

Herkese merhaba ailemize yeni kattığımız 96 model rav4 aracımı sizlere tanıtmak isterim. Eşimle birlikte doğa aşığı çift olarak uzun zamandir istediğimiz ama hayat şartları yüzünden sahip olamadığımız 4çekerimize çok şükür ki sahip olduk. Megane coupe bize 1.5 sene yoldaşlık etti fakat onunla da kısa süre sonra vedalaşmak zorundayiz. Gelelim Toyotaya Araç 96 model 2. Sahibinden (2.sahibi 1.5 ay kullanmış) 6 ay once motor, şanzıman yapılmış, 2. Sahibi tarafından da tavan hariç tertemiz boyanmış bi araç. Istanbuldan aldım, surekli 4ceker olmasına rağmen Istanbul Izmir arası dönüş yolunda 100km/10 litre LPG yakıtıyla epey şaşırttı. Şasesinin kisa olmasida doğa gezilerimizde epey fayda sağlayacak gibi. Bagaj hacmimiz olmasa da Nasip olursa üstüne de araç üstü çadır düşünüyorum (yorum önerilerinizi beklerim). 8262e00e84256686d35154652328b055.jpg71ab643c9558671d4e35909d45e58097.jpg460e8634b9bd2d88c854bb23b3fce476.jpg

• Beğen 20
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kısa şasi ve hafif karoser. Arazide akıllara zarar yerlere çıkıyor bu ruh hastası makina. Hayırlı olsun.. Tavan bagajı şart buna ve yükseltme. Sonrasında at lastik bitti

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Kısa şasi ve hafif karoser. Arazide akıllara zarar yerlere çıkıyor bu ruh hastası makina. Hayırlı olsun.. Tavan bagajı şart buna ve yükseltme. Sonrasında at lastik bitti
Abi teşekkür ederim dün hafif arazide deneme yaptık müthiş keyifliydi. Sanki birisi ittiriyor arkadan o hissi aldım. Zamanla yapılacak işleri var :)
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Tam bakımı yapılıp biraz yükseltilip dağlara çıkılacak araç. Şanzıman oranları da çok iyidir, aracın karnının üstüne oturması sıkıntısı yaşatmaz kısalığından ötürü kolay kolay. Güle güle kullanın,iyi tercih :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sorunu sıkıntısı yok galiba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Maşallah, gerçekten çok tatlı duruyor. Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bence yükseltmeye gerek yok. büyük lastik takılır, çamurlukları boş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
bence yükseltmeye gerek yok. büyük lastik takılır, çamurlukları boş.

Dodikten dolayı boş gibi ama payı az. İnat etme yükseltme yapacağım
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

hayaller ve insanlar :) istemiyorum yükseltme filan ben.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

sen yazıyorsunya? :D hayır desenki 6 silindir altı yorum yapamaz forumda diye neyse.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Hayırlı  Olsun.Maşallah  diyelim nazar değmesin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

hayırlı olsun. güle güle ağız tadıyla kullanın inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Araç üstü çadır için tavan hacmi küçük kalacak ve çok pahalı. 4bin üstü rakamlar. İllaki olacak ise merdiven destekli uzatmalı çadır yapılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Araç üstü çadır için tavan hacmi küçük kalacak ve çok pahalı. 4bin üstü rakamlar. İllaki olacak ise merdiven destekli uzatmalı çadır yapılır.

4 binli fiyatlar eskide kaldı abi 

https://urun.n11.com/diger/arac-ustu-cadir-ironman-4x4-P392337204?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIj5Wbzurl6gIV6oBQBh0QuQP1EAQYAiABEgJQ_PD_BwE

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Kütahyada zümrüt çadır var 2500 tl ye satıyor deli gibi satıyorlar instagramdan bakın

Rakamlar çok iyi. Yorumlar da. Servet bunu beğendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...