İçeriğe Yönlendir

Kamu Bankaları Düşük Faizli Kampanya’dan 6 Markayı Men Etti

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Mert Yeldan
Dogan Arsiray yazdı:

3 ayda ne olmasını bekliyorlarmışki...

3 ayda dünya ekonomik olarak mahvoldu. Tüketim artmalı ki, çarklar dönsün yine.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

aha ötv iniyor haa, umudu kesmiştim ama durum değişiyor demekki, iyi ötv insin sıfır araçlara bayiler zammı dayasın :) az önce Forda uğradım, uygun araç bulaydım fiyat sabitleme yapıp gelecek araçlardan birine yazılıyordum, bekleyelim az daha :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Ali Cihangiroğlu yazdı:

aha ötv iniyor haa, umudu kesmiştim ama durum değişiyor demekki, iyi ötv insin sıfır araçlara bayiler zammı dayasın :) az önce Forda uğradım, uygun araç bulaydım fiyat sabitleme yapıp gelecek araçlardan birine yazılıyordum, bekleyelim az daha :)

Ayarlanmıştır o işler çok kafa yormaya gerek yok Abi, bayiler zam yapar, devlet parmak sallar, vatandaş izler, uzmanlar tam zamanı der, bir bakmışsın kısmı ÖTV indirimi gelir herkes kârına bakar vatandaş bir sene fazladan kredi öder danışıklı dövüş... Bu arada borsa da saldı bayır aşağıya...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Osman Yücel Çetin yazdı:

Ayarlanmıştır o işler çok kafa yormaya gerek yok Abi, bayiler zam yapar, devlet parmak sallar, vatandaş izler, uzmanlar tam zamanı der, bir bakmışsın kısmı ÖTV indirimi gelir herkes kârına bakar vatandaş bir sene fazladan kredi öder danışıklı dövüş... Bu arada borsa da saldı bayır aşağıya...

aynen :)

borsada sakata geldik ama dur bakalım toparlar sanırım, araba işinde evet öyle, zam gelecek zaten bayiler gelecek diyor, az önce konuştum birkaçıyla, o zamda şimdi yapılan zamdan hariç zam haa, önümüzdeki ayın zammı :) yani hep binecek kaçış yok...

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bencede, ötv inecek arabalar zamlanacak, zaten euro falanda yerinde saymaz o zamana dek...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Faiz oranları yükseldi. Yabancı yatırıcı TL bulamıyor. Hisse satıp TL buluyor.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mert Yeldan yazdı:

borsa o yüzden düşüyor zati, peki yabancı tl yi aşıp ne yapaca, faize koyacak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Mert Yeldan yazdı:

Swaplar da uçmuş zaten...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Fiat bayisindeydim bu gün. egea larin kapıları kitli yine yetişemedim :) 5000 lira alip iki ay sonrasına listeye yaziyorlardi. ben de ikinci elde yatan Marea için anlaştım. yarın aksilik olmazsa satışını alacam konu açarım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Fiat bayisindeydim bu gün. egea larin kapıları kitli yine yetişemedim :) 5000 lira alip iki ay sonrasına listeye yaziyorlardi. ben de ikinci elde yatan Marea için anlaştım. yarın aksilik olmazsa satışını alacam konu açarım :)

Ney marea mi???

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mustafa Tüfekçi yazdı:

marea düzgünse bence iyi araç. klimalıysa tabi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Dogan Arsiray yazdı:

marea düzgünse bence iyi araç. klimalıysa tabi.

otomatik klima ABS çift airbag 89 binde LPG'li :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...