İçeriğe Yönlendir

Kamu Bankaları Düşük Faizli Kampanya’dan 6 Markayı Men Etti

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

genel bakım ile ilgili tüm sektör için bu duruş diye biliyorum. zamanlaması ters olasada planlanan birsey

Bahane edip bi 10 daha koymasınlar :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bahane edip bi 10 daha koymasınlar :) 

çok güzel bı laf var da yazamıyorum :)

ama yeri gelmişken ben koyardım biraz daha artık 3 olur 5 olur.

440 dan kuyumcunun bayram sonrası teslim edecegim dediği altını aldılar bu gün. piyasa akiyor. akıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Mustafa Tüfekçi yazdı:

çok güzel bı laf var da yazamıyorum :)

ama yeri gelmişken ben koyardım biraz daha artık 3 olur 5 olur.

440 dan kuyumcunun bayram sonrası teslim edecegim dediği altını aldılar bu gün. piyasa akiyor. akıyor. 

müge anlıda vardı bi kuyumcu sağlam vurgun yapmış :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

kamiğe fazla bindirdiler vazcaydım, sağ çıkarsak alırız, şuan sırada olduğum ibiza, yeni reno kilyoda fena değil ama yazılamıyorsun, önümüzdeki ay gelecek araçlar, bakalım şansa ne çıkacak, bundan sonra işler sakat, sıfıra binecek belli zaten inemez artık, iner olayıda ötev iner şeklindeydi zaten, şimdi o umudumuda sildim, iş bitti gibi yapamazlar artık sanmıyorum, aldın aldın onada gerçekten ihtiyacın varsa yoksa yatırım falan için değil, bu gidişle satacak insan bulamayacağız gibi...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Evet yeni polo 10 yıl öncesinin c segment araçları kadar geniş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

küçük araçta poloya baktın mı

trende oto vites yok zaten elendi,  polo comfort pahalı, hız sınırlayıcı ve geri kamerayı ekledim sadece,  alet oldu 170 bin, ibiza daha dolu ve 95 beygir yerine 115 beygir 7 ileri dsg,  hele clio 1.3 tce 130 hp ye güç olarak hiç girmeyeyim.. 

istediğim sade ayarlı ama güçsüz polo 240 bini rahat geçiyor, saçma boyutlara geliyor, onu  yerine Cilo 1.3 tce EDC alır tokadı basarım eklediklerimde standart hemde ve daha ucuz...  polo clio vs bunların alayıda eh işte kalite ve eh işte yol tutuşa sahip basit araçlar, piyasa böyle olmasa yüzlerine bakmam bilede işte halimiz ortada...

standart highline polo 1.0 95 hp dsg hiçbirşey eklemeden 202 bin, bu bile almamak için sebeb, ibizadan farkı oto kliması olması... şaka gibi, en dolusunu alsam Kamiq daha dolu kalıyor ve 210 bin kamiq...  higline ı bile boş line yahu polonun,  adamların Highline dedikleri zaten boş layn gibi birşey..

haa bu arada hiçbir marka modele opsiyon eklemeyi bırak donanım pakedi bile seçemiyorsun, ne gelirse bahtına.... 

vw her türlü liste dışı, vw da tek baktığım  tiguan oda zaten olmaz Skoda varken....

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Clio için konuşuyorum, ben araştırırken istanbul Anadolu yakasındaki 4-5 bayi ile haftalık paralel konuşmalarımda bir sürü bulabiliyordum. Eminim şu anda da vardır sıkı takip etmek lazım. İstanbul dışı bayilerde stok sorunu olabilir onu bilemiyorum.
Ibiza f/p aracı, düşünülcek bir tarafı yok al geç. Polo highline'da bile led far yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Selçuk Keleş yazdı:

Clio için konuşuyorum, ben araştırırken istanbul Anadolu yakasındaki 4-5 bayi ile haftalık paralel konuşmalarımda bir sürü bulabiliyordum. Eminim şu anda da vardır sıkı takip etmek lazım. İstanbul dışı bayilerde stok sorunu olabilir onu bilemiyorum.
Ibiza f/p aracı, düşünülcek bir tarafı yok al geç. Polo highline'da bile led far yok.

haklısın, ibiza f/p ve daha güçlü, beni tatmin eder :)

ibizada sıradayım 13. yüm bizim bölgede, bakalım artık, özellikle farklı donanım style plus falan gelirse direk dalacağım :) style de led far yok sade arkalar sanırım led, yalnız clioda her modelde led standart...

clio touch donanım 1.0 tce cvt şanzıman 2. sırada, bakalım hayırlısı...

Delantera.jpg

Seat-Ibiza-o-Volkswagen-Polo.jpg

Seat-Ibiza-o-Volkswagen-Polo-habit%C3%A1

bonus

8" teybi gelmeze 10" takarız :)  buldum yine kurdalayacak yer

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

haklısın, ibiza f/p ve daha güçlü, beni tatmin eder :)

ibizada sıradayım 13. yüm bizim bölgede, bakalım artık, özellikle farklı donanım style plus falan gelirse direk dalacağım :) style de led far yok sade arkalar sanırım led, yalnız clioda her modelde led standart...

clio touch donanım 1.0 tce cvt şanzıman 2. sırada, bakalım hayırlısı...

bonus

8" teybi gelmeze 10" takarız :)  buldum yine kurdalayacak yer

Clio performans olarak seni üzer, kalkışları zayıf, cvt'ye zaman vermek gerekiyor sonrası çok iyi. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bence biraz daha bekleyin ucuzlayınca alırsınız :D yada biraz daha fazla verip ikinci el alınabilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

bence biraz daha bekleyin ucuzlayınca alırsınız :D yada biraz daha fazla verip ikinci el alınabilir.

:D  ucuzlayacak olan 2. el, onunlada özel modeller olmadıkça işim olmaz....

0 ucuzlamaz, bunu zaten diyordum, ucuzlaması ancak ötv falan inerse ki iner diye düşünüyordum artık inmez diyorum, kasa iyice boşaldı çünki.... 

kardeşim daha birkaç gün önce sıfır Xmax 400 aldı, 54 bin tl. anında sarı siteye baktık tabii, 1-2 tane anca sıfır km de motor var, adamlar direk 60 yazmış :)

yani doğru diyorsun, az daha fazla verip 2. el sıfır alınır :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Araçlara sadece donanım olarak bakmayın Ali Bey. Polonun boşu mu Clio’nun dolusu mu derseniz İbiza derim. Bir de plus paket olunca Polo’yu kıskandırır..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Selçuk Keleş yazdı:

Clio performans olarak seni üzer, kalkışları zayıf, cvt'ye zaman vermek gerekiyor sonrası çok iyi. 

cvt de koltuğa yapıştırma yok evet ama hanım için aldığımdan önemsemiyorum, 11.5 sn galiba hızlanması, ibiza ise benide idare eder, galiba 9.5 sn idi, çok daha seri istesem 1.3 tce clio yada 1.2 corsa 130 hp var ama özellikle corsa fiyat olarak saçmalık ötesi fiyata geldi, gerçi 90 liralık araba bunlar ama maalesef bundan sonra böyle artık....

Emre Şimşek yazdı:

Araçlara sadece donanım olarak bakmayın Ali Bey. Polonun boşu mu Clio’nun dolusu mu derseniz İbiza derim. Bir de plus paket olunca Polo’yu kıskandırır..

İbiza full olsun diğerlerine zaten bakmam, ama hal böyle olunca yine 1. biza 2. clio 3. micra oluyor, polo liste dışı hayboşlayna 200 küsür vermem :)

Evren Erakçora yazdı:

Acık daha ver ikinci el al abi, sıra bekmezsin, misler gibi.

donanımlı denk getirmekle uğraşıyorum, bakalım hele....

hale bak 2. el dediklerin sıfırdan pahalı, hem yazmış 0 km diye, kardeşim aracın 2. el bitti, 0 olması birşey değiştirmez, galeriden çıktı bitti.... 2. el oldu :) o fiyat sıfırından 4-5 bin aşşağıda olacak, o da harbiden 0 ise ve 2020 ise...

https://www.sahibinden.com/seat-ibiza/benzin/yari-otomatik,otomatik?sorting=yil-nu_desc&query_text_mf=ibiza&query_text=ibiza

araçlar bayram sonrası burada zaten, beklerim dert değil...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yahu madem 1.0 motor 115 hp araba oluyrodu neden daha önce yapmamışlarki? DGS desen vardı zaten.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Dogan Arsiray yazdı:

yahu madem 1.0 motor 115 hp araba oluyrodu neden daha önce yapmamışlarki? DGS desen vardı zaten.

gıcıklar işte :D

istediğim donanıma yakın araçlar 4 ile doğru yoldalarmış, dur bakalım boştamı bunlar, birini kapabilirsem iyidir, style+ style plus (elektronik paket) paket ibiza

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Kredi verecek para bitti demenin başka yolu. Pazartesi günü aracı servise bıraktım. Showroomda araç yoktu sadece 1 Kamiq vardı. O da satılmıştı. İçeride sıra bekleyen müşteriler de vardı. Sordum Kamiq 243bin tl ye satılmış. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

şuraya scala yazayım ve fiyatlari izleyeyim 

ama handicap intercity çıkması muamelesi görecek daha sıfırken bile.

189 girişi 199 biniliri su gün ile listede

daha sahibinden e dusmedi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Selçuk Keleş yazdı:

Ibiza sadece style olarak geliyor diye biliyorum ben?

evet sadece style geliyor ama bunun içine style plus diye paket ekleniyor, sunroof bile ekli geşenler var ama tek tük, talep alamıyorlar şuan, neyse ibizayı hanım sevmedi zaten, kasada eskidiydi...

şuan son kasa clio 1.0 tce peşindeyim...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Otomobile Ötv indirimi geliyor.

İthal mallara uygulanan ürünlere de bir miktar vergi indirimi geliyor.

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Ali Cihangiroğlu yazdı:

evet sadece style geliyor ama bunun içine style plus diye paket ekleniyor, sunroof bile ekli geşenler var ama tek tük, talep alamıyorlar şuan, neyse ibizayı hanım sevmedi zaten, kasada eskidiydi...

şuan son kasa clio 1.0 tce peşindeyim...

bu böyle gidecek güncellemelere göre. bu paraya gelecek ay 0.8 litre sonra 0.6 sonra 0.4 sonra bir bakmışsın 0.25 litre moped.

ikinci el alınabilir yada. :) hala fırsat varken.

Mert Yeldan yazdı:

Otomobile Ötv indirimi geliyor.

İthal mallara uygulanan ürünlere de bir miktar vergi indirimi geliyor.

daha 3 ay önce gözetim vergileri arttırıldı niye gelsin ki ithal ürüne indirim. üretimin teşvik edilmesi lazım yoksa çıkış yok.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Dogan Arsiray yazdı:

daha 3 ay önce gözetim vergileri arttırıldı niye gelsin ki ithal ürüne indirim. üretimin teşvik edilmesi lazım yoksa çıkış yok.

İç piyasayı korumaya yönelik hareketlerdi, şimdi kademeli olarak azaltacaklar.  Dış piyasada mevcut ekonomik strateji kabul görmüyor ve bu yüzden yatırım gelmiyor. Dengeli şekilde dışardan gelen ürünü serbest bırakarak harcamaya teşvik edecekler. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...