İçeriğe Yönlendir

Golf - Double Teyp Sorunu

Erhan Odabaşı

Recommended Posts

Erhan Odabaşı

aracımda aşağıda resmini yüklediğim teyp bulunmaktadır.. bluetooth bağlantısını kurabildim fakat konuşma esnasında karşı tarafın sesi idare eder düzeyde olmasına karşın benim sesim karşı tarafa nerdeyse hiç gitmiyor.. 

ikinci olarak; telefon rehberinden sık kullanılanlar diye bir kısım var mı..??

üçüncü olarak; içinde sadece mp3'lerin olduğu (dosyasız) flashı taktığımda sıkıntı yok, fakat içinde mp3'leri iki dosya olarak ayarladığım flashı açmıyor.. ayrıca bu teypte flas içine atılan filmleri oynatma özelliği var mı, varsa nasıl çalıştırabilrim..?? cevaplar için teşekkürler..

OubSIk.jpg

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Arac hangi kasa?

Araca Tam hakim degilim ama fikrimi belirteyim. 

Ses kalitesi konusunsa Tlf eslestirmeyi ses aktarimdan degil normal eslestirme ile yapmayi denediniz mi? 

rehberdeki 6 kisi ekrana kisayol arama olarak eklenebiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı
(düzenlendi)

2015 golf 7 sayın hocam

eşleştirmeyi normal yaptım sanırım.. pin filan istedi..

tarihinde Erhan Odabaşı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Cozeriz gibi geliyor 😉  

Edit: (yeni farkettim ) aractaki medya orjinal medya degil.. Mp3 ve dosya acma konusunda bisey diyemeyecegim. Ayni aractan var bende. Bahsettiginiz klasor alti klasor acma calistirma ozelligini kullanabiliyorum. tabi video oynatmiyor...

Arana konusunda da ekranda 4 kisi son veya sık gorusulenleri ekleyebiliyorum. zaten rehbere kolay ulasiliyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı
Alpay Sumer yazdı:

Cozeriz gibi geliyor 😉  

Edit: (yeni farkettim ) aractaki medya orjinal medya degil.. Mp3 ve dosya acma konusunda bisey diyemeyecegim. Ayni aractan var bende. Bahsettiginiz klasor alti klasor acma calistirma ozelligini kullanabiliyorum. tabi video oynatmiyor...

Arana konusunda da ekranda 4 kisi son veya sık gorusulenleri ekleyebiliyorum. zaten rehbere kolay ulasiliyor...

az önce tekrar kurcaladım ama sonuç alamadım.. sanırım dediğiniz gibi orijinal olmadığından kaynaklanıyor.. abimde de 1.4 highline var ve sanırım sizin teypten, onda da 4 kişi ekleniyor.. denemelere devam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Erhan Odabaşı yazdı:

az önce tekrar kurcaladım ama sonuç alamadım.. sanırım dediğiniz gibi orijinal olmadığından kaynaklanıyor.. abimde de 1.4 highline var ve sanırım sizin teypten, onda da 4 kişi ekleniyor.. denemelere devam :)

altta ekran ekleme var 9 a kadar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı
Alpay Sumer yazdı:

altta ekran ekleme var 9 a kadar..

İşte o ekran bende çıkmıyor :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...