İçeriğe Yönlendir

Dacia Stepway Detaylı İç Temizlik ve Bakım

Buğra Höngül

Recommended Posts

Alpay Sumer
Recep Selim Kaya yazdı:

Bir kaç yıl önce ben de bi “detay” yaptırmıştım. Şimdi bu yaptığın detaysa bana “detay” diye yapılan ne? Yok ben detay yaptırmışsam senin bu yaptığın ne?

Pazar sabahı sevdiğin bi YouTube kanalı video atar da hemen izlersin ya, senin konu da öyle valla. 🙂 

Eline, emeğine sağlık. Yine muhteşem bir sonuç olmuş. 

İste sorun burda basliyor. Bu adam seviyeyi arsa cikardi. Her sabah arabayi siliyorum siliyorum siliyorum.. Sonra vazgeciyorum 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Alpay Sumer yazdı:

İste sorun burda basliyor. Bu adam seviyeyi arsa cikardi. Her sabah arabayi siliyorum siliyorum siliyorum.. Sonra vazgeciyorum 😂

Adam stil sahibi berberse biz elinde fırça yerleri temizleyen bebeleriz 🙂

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Dışarda bunu yapabilecek bi detailing dükkanı tanımıyorum. O kadrandaki ve teypdeki işçiliğe hayran kaldım. Ellerinize sağlık
Çok iyi ustalar var estağfurullah diyim :)
elinize sağlık on numara olmuş işin hakkını vermişsiniz :bravo:
Teşekkürler [emoji3526]
Bir kaç yıl önce ben de bi “detay” yaptırmıştım. Şimdi bu yaptığın detaysa bana “detay” diye yapılan ne? Yok ben detay yaptırmışsam senin bu yaptığın ne?

Pazar sabahı sevdiğin bi YouTube kanalı video atar da hemen izlersin ya, senin konu da öyle valla. [emoji846] 

Eline, emeğine sağlık. Yine muhteşem bir sonuç olmuş. 
Teşekkürler abi [emoji1]
İste sorun burda basliyor. Bu adam seviyeyi arsa cikardi. Her sabah arabayi siliyorum siliyorum siliyorum.. Sonra vazgeciyorum [emoji23]
Oo alman buraya gelecek [emoji1][emoji1]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Her şey güzelde şimdi sanderonun sahibinin yerine koyun kendinizi biz neyimişizde bu araç bu hale nasıl gelmiş..

İnsanın hu arabaya binesi gelmez kıymaz. 

Emeğinize sağlık harika olmuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Her şey güzelde şimdi sanderonun sahibinin yerine koyun kendinizi biz neyimişizde bu araç bu hale nasıl gelmiş..
İnsanın hu arabaya binesi gelmez kıymaz. 
Emeğinize sağlık harika olmuş.
Teşekkürler [emoji3526] abimiz si.. Ra içmeyi bıraktı en azından içinde içmiyor
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Konuyu okuyunca istemsiz olarak Kars kaç km diye baktım. (Ben buna daha önce de bakmıştım)
1125 km [emoji20]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Konuyu okuyunca istemsiz olarak Kars kaç km diye baktım. (Ben buna daha önce de bakmıştım)

1125 km [emoji20]

İskenderundaydım gitgide uzaklaştım resmen biraz yakına çeksek halatla falan ülkeye de uzak burası

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
İskenderundaydım gitgide uzaklaştım resmen biraz yakına çeksek halatla falan ülkeye de uzak burası  
Ben niye Kars diye hatırlıyorum ki [emoji848]

İskenderun = Kars / 2 ha gayret az kaldı
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Ben niye Kars diye hatırlıyorum ki [emoji848]

İskenderun = Kars / 2 ha gayret az kaldı
İskenderundaydım [emoji3526]artık kars
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
İskenderundaydım [emoji3526]artık kars
Bir an yanlış okumuşum

İşime geldiği gibi okumak istemişim demek ki [emoji2957]

Her ne kadar ulaşamasakta resimlere bakıp vay be demekte güzel Instagramı takibe aldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Bir an yanlış okumuşum İşime geldiği gibi okumak istemişim demek ki [emoji2957]

Her ne kadar ulaşamasakta resimlere bakıp vay be demekte güzel Instagramı takibe aldım
Teşekkürler ederim siz hangi ildesiniz belki bir gün yolum düşer [emoji3526]
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

abi eline sağlık neyseki Gümüşhaneye çıktı tayinim bir 3 gün kaçamak yaparım 😀

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
abi eline sağlık neyseki Gümüşhaneye çıktı tayinim bir 3 gün kaçamak yaparım [emoji3]
İyi bari yakınlaşmışsın [emoji3526] herzaman beklerim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Çiçek gibi olmuş maşallah, elinize sağlık. Plastik aksam yada göğüs temizliği için hangi ürünleri kullandınız?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Ellerinize sağlık yine harika iş çıkarmışsınız. Sizden her ile bir tane klonlasak ne güzel olurdu :) 

Bu arada Hatay'ın sıcağında bu işleri yaparken hiç "offff" demiyor musunuz? Şu an Ankara'da kavurucu bir sıcak var (bana göre hep sıcak gerçi) ve dışarı çıkmamak için türlü bahaneler üretiyorum :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Servet Aydın yazdı:

Nasıl bi manyak bunlarla bu kadar uğraşır. Seni tanımak istiyorum yiğidim beni ara

RNpkPt.jpg

Servet abi sanırım herkes tanımak istiyor. 😊

Elinize sağlık. Araç fabrika çıkışındaki haline dönmüş. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

RNpkPt.jpg

Servet abi sanırım herkes tanımak istiyor. [emoji4]
Servet hoca ile ocakbaşı tedx günleri yapılsın. o profil ziyaret edenler + ben gelirim :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Ellerinize sağlık yine harika iş çıkarmışsınız. Sizden her ile bir tane klonlasak ne güzel olurdu [emoji4] 
Bu arada Hatay'ın sıcağında bu işleri yaparken hiç "offff" demiyor musunuz? Şu an Ankara'da kavurucu bir sıcak var (bana göre hep sıcak gerçi) ve dışarı çıkmamak için türlü bahaneler üretiyorum [emoji3] 
@Yurdaer Elay profil Hatay olarak kalmış ancak şuan karstayım kışın hiç çekilmesede şuan püfür püfür esiyor [emoji1]

RNpkPt.jpg

Servet abi sanırım herkes tanımak istiyor. [emoji4]
Oo baya ziyaret edilmişim keşke böyle ışınlansak da konuk etsem herkesi [emoji1]
Servet hoca ile ocakbaşı tedx günleri yapılsın. o profil ziyaret edenler + ben gelirim default_smile.png
Ocakbaşı mı [emoji39] nerede buluşuyoruz
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eline sağlık, nasıl bir manyak demişler, bizim gibileri kastetmişler :D  bende rahatsız olup şirket aracı olan dustera neredeyse seninkine yakın bakım yaptıydım, birde benim olsa sen düşün artık, kapıların içinde (tam içi)  tavanda motorda hatta aracın altıda nasibini alırdı :)

Bu arada gösterge saçmalaması bendede olmuştu, yeniden söktüydüm, tabii ben biraz abartıp yazılımlada oynadıydım, 4x2 duster kendini 4x4 otomatik sandıydı, tabii bu durum pek hoşuna gitmedi 4x4 lock modda D yazarken vitesi 1 e atınca error verdiydi :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Buğra Höngül yazdı:

emoji1.pngemoji1.png Bı stepway ya rüyasında görür 4x4'ü

getir anında yapayım 4x4, yalnız ömrü birkaç saniye olur,  ömrü kısa ama görmüş olur gam yemez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
getir anında yapayım 4x4, yalnız ömrü birkaç saniye olur,  ömrü kısa ama görmüş olur gam yemez [emoji4]
[emoji1][emoji1]Aldığım aracı getireyim
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...