İçeriğe Yönlendir

Muğla Akyaka Tatili

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan
Ali Darbaz yazdı:

yahu video izlemediniz mi.

Kamu bilgisayarları ve birçok şirketlerde bilgisayarlar youtube a kapalı izleyemedik işte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Güzel video olmuş eline sağlık Ali. Muğla'dan Marmaris'e doğru inen virajlı yollar çok güzel. Bir o kadar da tehlikeli. Orada bir tünel var ne kadar para alıyorlar orada?!

Ben de yarın gidiyorum Fethiye'ye aynı yoldan.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mert Gulkokan yazdı:
Eyüp Çetin yazdı:
Güzel video olmuş eline sağlık Ali. Muğla'dan Marmaris'e doğru inen virajlı yollar çok güzel. Bir o kadar da tehlikeli. Orada bir tünel var ne kadar para alıyorlar orada?!

Geçen sene 7 tl idi her sene zam geliyor isterseniz tünel yerine parasız yolu kullanabilirsiniz orasıda bayağı virajlı ve iniş çıkışlı bir yol

Yok yok yol yeni olsun. Merak ettiğim için sordum. Yeni yol daha güzel. 😊 Teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cruze uçak gibi yani? bu zamanda cesaretine hayranım . şehirlerarası dolaşmayı özeldik

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:
Eyüp Çetin yazdı:

Geçen sene 7 tl idi her sene zam geliyor isterseniz tünel yerine parasız yolu kullanabilirsiniz orasıda bayağı virajlı ve iniş çıkışlı bir yol

Ben gittim o yoldan. Çok heyecanlı bir yolculuktu :) 

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Ali Darbaz yazdı:

yahu video izlemediniz mi. O ucak bu ucak.  Çoçuk gece uyur gündüz uyumaz. Rahatına düşkündür. 

ACtC-3cp02xHBGiFkNPK5hIWGSsP2mZnikpO_3vS

Anaaaa ne güzel, Konyada da vardı uçak restourant yangın çıktı sonra kapattılar yaaa :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Talha Bilgi yazdı:

Anaaaa ne güzel, Konyada da vardı uçak restourant yangın çıktı sonra kapattılar yaaa :)

Ekipmanları çoğu vardı . Uçuş mekanikcisinin tüm çizelgeleri duruyor masasında. 

ACtC-3ePfLvCAoqmfBvwgf3vnl-YX5H1_wp3CwxwACtC-3c61HLKIBHTuSdGNtJi9-hE1Fm3nkBwYVpW

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

İki senedir Akyaka civarında tatilimizi geçiriyoruz, hem tasarruflu hem de daha izole olması açısından apartta kalıyoruz. O bölgenin doğal yapısı gerçekten harika. Görülecek daha çok saklı yer var. Marmaris'te sakince denize girilebilecek koylar çok. Bir dahaki gidişte fırsat bulursanız Akyaka'dan kalkan günübirlik tekne turlarını tavsiye ederim, masmavi koylara uğruyor.

Arabayla gidilecek mesafede Turgut şelalesi, Kızkumu, Kelebekler vadisi ve Fethiye'deki Kanyon görülmeye değer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Ali Darbaz yazdı:

Ekipmanları çoğu vardı . Uçuş mekanikcisinin tüm çizelgeleri duruyor masasında. 

ACtC-3ePfLvCAoqmfBvwgf3vnl-YX5H1_wp3CwxwACtC-3c61HLKIBHTuSdGNtJi9-hE1Fm3nkBwYVpW

Üstad bizdekinde kokpit vs hep kaldırmışlar tamamen içi restourant olarak hizmet veriyordu... Ama bu haliyle çok iyiymiş özellikle çocuklar bayılır buna

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mert Gulkokan yazdı:
Eyüp Çetin yazdı:

Bu sene 9 lira olmuş üstad. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Eyüp Çetin yazdı:

Bu sene 9 lira olmuş üstad. 

Ben 7 lira vermemek için üstündn dolandım :) 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Darbaz yazdı:

Ben 7 lira vermemek için üstündn dolandım :) 

9 lira olmuş 2 lira daha kârdasın. 😊

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...