İçeriğe Yönlendir

2.4 Honda Accord Executive 190 bg

Ali Gürbüz

Recommended Posts

Ali Gürbüz

Seryum oksit ,cam temizleme,camdaki çizikler vs bahsederken hafta başında cama taş geldi ,cam kırıldı bu kadar olur[emoji3] yetkili servise bıraktım dün. Bu gun aradılar hazırmış araç.ebbace8a8e4292d4b30199b36a1af3a4.jpg

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Şans mı diyelim, şansızlık mı? Geçmiş olsun mu diyelim, hayırlı olsun mu? 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Normalde isyan ederdim ,bu sefer hayırlısı oldu bence[emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

C320 nin camı böyleydi 6.5 sene orjinal cam kaskolu dolaştım, kabuğu sert böcek bile çarpmadı :D sattım o şekilde.

Kendin kır diyen ahlaksız teklifler geldi tabi de,  camsız gezerim daha iyi dedim, gerçi aynı ahlaksız arkadaşlar cebimden orjinal anahtar yaptırırken de varlardı....

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Yok ahlaksız teklif aklımdan geçmedi değil. Ama öyle olmadı[emoji3]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Furkan Avcı yazdı:

C320 nin camı böyleydi 6.5 sene orjinal cam kaskolu dolaştım, kabuğu sert böcek bile çarpmadı :D sattım o şekilde.

Kendin kır diyen ahlaksız teklifler geldi tabi de,  camsız gezerim daha iyi dedim, gerçi aynı ahlaksız arkadaşlar cebimden orjinal anahtar yaptırırken de varlardı....

Bunu yapan çok var maalesef. 

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Bunu yapan çok var maalesef. 
Malesef öyle. Ama ben yapsaydımda vicdanım rahat olurdu. Çünkü cam sürüş güvenliğini çok etkiliyordu. Gece yolculukları çok tehlikeliydi.
Şimdi aldım arabayı. Meğersem dünya varmış..
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Ali Gürbüz yazdı:

Malesef öyle. Ama ben yapsaydımda vicdanım rahat olurdu. Çünkü cam sürüş güvenliğini çok etkiliyordu. Gece yolculukları çok tehlikeliydi.
Şimdi aldım arabayı. Meğersem dünya varmış..

Kaskoyu yaparken vardıysa, yanlış olurdu. 

Kasko yaptıktan sonra bu hale gelseydi tamam. 

Ben cebimden yaptıracaktım C de. Vakit bulamadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Aynen oyle. Artik hayırlısı oldu.
Bi kac eksigim kaldı. Otomatik far yükseklik ayarı çalışmıyor . Onu da halletmem lazim.
Far yıkama robotunun teki bozuktu. Zar zor çıkma buldum. Onu da bu aksam değiştireceğim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Gürbüz

Kışlık moduna geçtik .Lastikleri değiştirdik . Zaten istanbul 12 derece şu an. Önümüzdeki haftalar lastikçiler kalabalıklaşmadan halletim.
Michelin primacy 4 ten sonra ses artışını çok güzel hissetim.[emoji3]21d73110333839a85e7ce6831e28b935.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gürbüz yazdı:

Kışlık moduna geçtik .Lastikleri değiştirdik . Zaten istanbul 12 derece şu an. Önümüzdeki haftalar lastikçiler kalabalıklaşmadan halletim.
Michelin primacy 4 ten sonra ses artışını çok güzel hissetim.emoji3.png21d73110333839a85e7ce6831e28b935.jpg

bunların yönü ters? takılmış

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Yok abi. Sol ön teker bu.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gürbüz yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:

baktım baktım sağ sandım :rofl:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Ali Gürbüz yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:

İnternetteki 5dk bakınca şu oluyor fotoları gibi. Ben de anlamadım ilk başta 😁 ben de ay sonu taktıracağım. İstanbul şu sıra gece 10 gündüz 15 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

rbw hibrit silecekler de geldi. Umarım atlama,iz bırakma yapmaz. Bir kış bir yaz guzel silsin kafi.

8f07875323dcaa4c072bd441634d7784.jpg

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bende var bunlardan genelde memnunum ama kullandıkça bosch gibi olmadığını belli ediyor. Kışı rahat çıkarır :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Bende var bunlardan genelde memnunum ama kullandıkça bosch gibi olmadığını belli ediyor. Kışı rahat çıkarır default_smile.png
Bosch eco ile ayni paraydi ama telli standart silecek çirkin duruyor. Bosch hibrid dünya para zaten. En azından silecek için değmez.
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Gürbüz

Aldığımdan beri 7 bin km yol yapmışım. Bu depoda ilk defa şehir içi ölçüm yaptim.
56.5lt benzin ile 475 km yol katetmişim .
Ortalamam 100 km de 12 lt.
Tahmini 150 km si otoban veya D100 kullanımı. (Kurtköy - bostancı). Geri kalan kısa mesafe 3-5 km lik sürüşler.

Bu arada bridgeston lm005 kışlık takılı değerler bunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Evet bakmistim bende bu akuyu önerdi. Ama fabrika 60 lik takmis orjinalinde.
Hatta parca katalogunda yuasa marka akü önermiş.
Biraz arastirdim yuasa ve inci akü ortak galiba. O yuzden inci akude milimetrik orjinal boyutlarda 60 ah akü var

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Aslinda geniş yer var aküye.zaten piyasada orjinal ölçude aku de var. Jazz da acayip minimalist davranmişlar[emoji3]

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

Jsponlar dayaklık
Pederin 2012 jazz için 42 amper dikey akü istiyorlar
Dikey aküyü de piyasada bulmak zor
Pederde hakan marka akü takmış
Yer varsa amperi daha yüksek akü takmak şart japonlarda

İnci iyidir hocam
60 amper ya da daha büyük sığıyorsa tak geç
2.4 motor arabada 45 amper az gelir bence

İnternette dolu var , Sipariş üsülü alınacak. 

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Kaputu kaldır el girmiyor motorun büyük kısmı iç göğüsün içinde kalıyor
Yerde az olunca dikey akü tasarlamışlar
42 amper falan hakan akü tırtlayınca ben araştırıp taktırcam marmaris sanayisinde hakan marka takıp geçiyor adsmlar
Marmarisin ılıman iklim olmasi akü için avantaj en azından . Orta seviye akü idare ediyordur 3-5 yıl hakan vs
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...