İçeriğe Yönlendir

Mazda CX-30'daki Kalp Atışını Canlandıran Sinyalin Hikayesi

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Sinan Akgöl

Benim araçta şaşırarak öğrendiğim şeyler.

-Arabayı park ettiniz camı kapatıyorsunuz o sırada kapıyı açtınız cam o seviyede kalıyor kapanmaya devam etmiyor. Beni çok zorluyor.

-Kemeri takınca D ye aldığım an el frenini gaza dokunduğum an indiriyor bu güzel.

-Kapı açıkken araç hareket ettiği anda hemen P konumuna alıyor direk. Asla kapı açık hareket ettirmiyor.

-D konumunda bırakıp Pye almayınca korna ile uyarıyor el freni çek diye.  Cam açık kalma olayı dışında seviyorum diğerlerini.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Sinan Akgöl yazdı:

Benim araçta şaşırarak öğrendiğim şeyler.

-Arabayı park ettiniz camı kapatıyorsunuz o sırada kapıyı açtınız cam o seviyede kalıyor kapanmaya devam etmiyor. Beni çok zorluyor.

-Kemeri takınca D ye aldığım an el frenini gaza dokunduğum an indiriyor bu güzel.

-Kapı açıkken araç hareket ettiği anda hemen P konumuna alıyor direk. Asla kapı açık hareket ettirmiyor.

-D konumunda bırakıp Pye almayınca korna ile uyarıyor el freni çek diye.  Cam açık kalma olayı dışında seviyorum diğerlerini.

Muhtemelen güvenlikle alakalı bir durumdur cam olayı.. Camlar tam kapanana kadar bekle emin ol diyor araba :) 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Yurdaer Elay yazdı:

Muhtemelen güvenlikle alakalı bir durumdur cam olayı.. Camlar tam kapanana kadar bekle emin ol diyor araba :) 

Hiç bir bağlantı kuramıyorum kapanan camın kapı açılınca durması ve otomatik tek hareketle değil basılı tutarak kapanma isteği :) 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Ozyurek yazdı:

C5 te kapıyı açsan da var... ;)

genel dedim emmi, senin arac genele dahil degil demekki 😉

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Alpay Sumer yazdı:

Genel olarak araclarda Surucu kapisi acilmayana kadar izin veriyor...

Camı kapatırken kapıyı açarsan cam kapanmaya devam eder, cama müdahale etmeden kapıyı açarsan cama tekrar müdahale ettirmez 😀

Bizimki de böyle bir cins.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Selçuk Bakış yazdı:

Camı kapatırken kapıyı açarsan cam kapanmaya devam eder, cama müdahale etmeden kapıyı açarsan cama tekrar müdahale ettirmez 😀

Ayni kaynimda da😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
(düzenlendi)
Selçuk Bakış yazdı:

Kapıyı açıp elektrik devresini kesiyorsun araba daha ne yapsın? :D 

Seviyorum ben Fiat grubunu.. Belki de alıştım ondan :)

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...