İçeriğe Yönlendir

Açılın, Foruma Honda Civic Getirdim.

Emrah Altun

Recommended Posts

Servet Aydın

Zalım alet. Çok zengin aksesuar var bunların. Araç evrim geçiriyor resmen :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hayırlı olsun kazasız sürüşler. Civic’in tasarımı en iyi kasası bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Emrah abi bir de burdan hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin inşallah. Ben de aynı aracın siyah renklisine sahibim. Söylenildiği gibi kaportası zayıf ama bu araca sahip olduktan sonra kaportasını gözüm görmüyor, eksikliğini artıları fazlasıyla kapatıyor. Kendi fikrim FC5 kasa civicler normal bir C segmenti aracın üstünde yapılmış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Allah hayırlı etsin, kazasız, belasız ve cezasız sürüşler dilerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Yolda dikkatleri üzerine çeken sıradışı bir tasarım. FC5 kullanıcıları benim gördüğüm ekseriyetle memnun. Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Tipini duruşunu sevdiğim bir araç ama insan boyası zayıf diye belirtmeden edemiyor değil mi [emoji4] çok bariz bir şekilde boya kalitesi düşük. Kazasız belasız sürüşler dilerim [emoji4]
Kesinlikle haklısınız. Geçen kaputu açtım silecek suyu koymak için. Yüksekten bıraktım tam kapanmadı kaput. Elle bastırdım kırıştı hemen kaput. Yuh çektim içimden bu kadar olmaz. Bi göçükçü yolu göründü bize. Bir de kaputta acayip taş izi var boya inanılmaz ince. 8ecd638ea32b39a7fa2f0bac2bbe3fbc.jpg
Hayırlı olsun, güle güle kullanin. Bu kasalarda yalıtım sorununu çözmüş mu Honda? Yol sesi alma durumu nedir?
Teşekkürler Serdar bey. Yol sesi aşırı fazla lastikler fabrikadan çıkan lastik onun da biraz etkisi olabilir ama herkes yol sesinden şikayetçi. Ama onun dışında rüzgar sesi motor sesi yok. Bi pütür attırmak lazım.
hayırlı olsun abi,samsuna geldi demi araç
Geldi geldi. Ama plaka 41 :)
Abi hayırlı olsun, daha ben göremedim forum gördü [emoji3] yanındaki de Hasan abinin, ikisine de ayrı ayrı maşallah. Allah kaza bela vermesin ikinize de.
Sağolasın Ebrarım. Ellerinden öper cilası :)
Güle güle kullan Emrah. Gelip gidiyorum  Samsun'a ama Samsun ekibiyle bir tanışamadık. 
İnan hocam ekip 3 kişi her daim bekleriz.
Zalım alet. Çok zengin aksesuar var bunların. Araç evrim geçiriyor resmen default_nazar.gif
Servet abi stock haline bile apaçi arabası diyor bizimki. Dediğin gibi modifiyeye çok imkan veren araba. Bundan tutuluyor belki de.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Emrah abi bir de burdan hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin inşallah. Ben de aynı aracın siyah renklisine sahibim. Söylenildiği gibi kaportası zayıf ama bu araca sahip olduktan sonra kaportasını gözüm görmüyor, eksikliğini artıları fazlasıyla kapatıyor. Kendi fikrim FC5 kasa civicler normal bir C segmenti aracın üstünde yapılmış.
Sağolasın Hasanım. Senin telkinlerin olmasa başka araba alacaktım. Senin arabanın ıslatma işlemini yaparken içim ısınmıştı araca zaten. Dediğin gibi bana içi lazım içi de beni tatmin ediyor.
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Emrah Altun yazdı:

Sağolasın Ebrarım. Ellerinden öper cilası :) 

9 gün sonra emrindeyim abi :)

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Hayırlı olsun. Fabrikasyon lpg iyidir :nazar:
İx35 de 1 kere harici kit yüzünden sorun yaşadım o da bana yetti zaten. Bu yüzden fabrikasyon lpg aldım. Araç bilgisayarına da entegre olması işin ayrı güzelliği.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Koli bandı ve telefon tutacağı ile göçüğü düzeltebilirsiniz belki, denemekte fayda var.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...