İçeriğe Yönlendir

Film Kaldığı Yerden Devam Ediyor. 3. Atom Karınca

İnan Çınar

Recommended Posts

Ömer Vural

Abi hayırlı olsun bende sizin gibi düşünenlerdenim bende ev aldıktan sonra bütçeden dolayı yine yeniden hiç düşünmeden 3. Fiestamı aldım. Daha önceki aracınıza yaptıklarınızı okudum yine takipteyim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Ömer Vural yazdı:

Abi hayırlı olsun bende sizin gibi düşünenlerdenim bende ev aldıktan sonra bütçeden dolayı yine yeniden hiç düşünmeden 3. Fiestamı aldım. Daha önceki aracınıza yaptıklarınızı okudum yine takipteyim :) 

İlk etapta  Clio II  baktım. Piyasası olan,parçası ucuz bir araç. Ama  bu araca göre  daha boş olduğu halde  2001 modeline   8-10 bin tl  fazla istiyorlar.  Yemişim piyasasını  dedim. Niye daha boş arabaya o kadar fazla   vereyim?

-Model yılı aynı  (2001) 

-Sınıfı aynı  ( B Sınıfı  hb)

-Fiestadan  daha boş

Clio olsa zaman içinde üstüne ekleyip  model yükseltme gibi bir planım vardı ama bunu kıyıpda satmam herhalde.

Takipte kal, bir @Yunusemre ARI nın @Çağlar Bayur abinin  Ford Ka ya yaptıkları  kadar olmasa da  benim de fiesta için planladıklarım var😀

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Vural
İnan Çınar yazdı:

İlk etapta  Clio II  baktım. Piyasası olan,parçası ucuz bir araç. Ama  bu araca göre  daha boş olduğu halde  2001 modeline   8-10 bin tl  fazla istiyorlar.  Yemişim piyasasını  dedim. Niye daha boş arabaya o kadar fazla   vereyim?

-Model yılı aynı  (2001) 

-Fiestadan  daha boş

Clio olsa zaman içinde üstüne ekleyip  model yükseltme gibi bir planım vardı ama bunu kıyıpda satmam herhalde.

Takipte kal, bir @Yunusemre ARI nın @Çağlar Bayur abinin  Ford Ka ya yaptıkları  kadar olmasa da  benim de fiesta için planladıklarım var😀

Aynı model yılı clio mu fiesta mı derlerse gözüm kapalı fiesta derim abi dediğin gibi yemişim piyasasını :) bende ufak tefek bişeyler yaptım tavanda güneş yanığı vardı kaplamamı boyatmak mı derken boyattım gitti artık gözüme daha bi güzel görünüyor.. şimdi malum kronik sorunu olan klima işine girişicem maslakta Osman ustayla tanıştım geçici olarak bi çözüm yolu bulduk ama tatilden dönünce orjinal haline getiriceğiz klima kartını elektronikçide yaptırıcaz bakalım gitmişkende alt takımı elden geçirmem lazım şimdilik bu kadar bende çok olmadı alalı acele etmeden yavaş yavaş küçük dokunuşlar yapıcaz. He bu arada olmazsa olmaz ( diğer iki fiestamda yoktu çok zorluk çektim ) alır almaz içerden bagaj açma olayını yaptırdım çok iyi oldu :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
İnan Çınar yazdı:

-Model yılı aynı  (2001) 

-Fiestadan  daha boş

özendir herkesi  bu arabalara de ilana koyacam 😛 piyasası olsun :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Piyasayı düşürüp  1.6 sportu ucuza mi getirsem acaba? 😂

Arkadaşlar  15'e aldım ghiayı. Aynı yaşta sport da 20 eder en fazla 😋

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Bende düşünüyorum. Fikirlerinizden yararlanırız inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
İnan Çınar yazdı:

Piyasayı düşürüp  1.6 sportu ucuza mi getirsem acaba? 😂

Arkadaşlar  15'e aldım ghiayı. Aynı yaşta sport da 20 eder en fazla 😋

vaay demek öyle. 😛

bahsi geçen fiyattan yürüyen Fiesta getirene hemen noter :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

vaay demek öyle. 😛

bahsi geçen fiyattan yürüyen Fiesta getirene hemen noter :)

işte 15 bin altına yürüyen fiesta...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-1992-muayne-yeni-2022-ye-kadar-dizel-motor-3-kapi-spor-fiesta-844818116/detay

1. noter kalabalık  olur. Başka bir notere gidelim.  20 bini  hazırladım. hadi bakalım hodri meydan...:crazy:

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
İnan Çınar yazdı:

işte 15 bin altına yürüyen fiesta...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-1992-muayne-yeni-2022-ye-kadar-dizel-motor-3-kapi-spor-fiesta-844818116/detay

1. noter kalabalık  olur. Başka bir notere gidelim.  20 bini  hazırladım. hadi bakalım hodri meydan...:crazy:

Fransız alman ortaklığı galiba. Orta konsol renault 9 :D

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

13500 e bu kadar oluyor demek ki. Bari cam motoru falan da koyup orta konsoldaki  cam açma butonlarini aktif hale getirseydi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alptuğ Özcan

hayırlı olsun atom karıncanız. Dedemde aynı aracın bordo rengi var. henüz 80bin km civarlarında(tam kmyi hatırlamıyorum). Bayılıyorum bu araca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...