İçeriğe Yönlendir

Bayramda Yollara Dikkat

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Merhaba ahali :) 

Bugün yola çıkacak olan arkadaşlar.Limitleri zorlamayalım.Trafik işareti ve işaretçilerine uyalım.Geç varalım ama sağ salim emniyetle varalım.Ayrıca diğer araç kullanıcılarınında yorgun olma ihtimaline karşıda alıcılarımız herdaim açık tutalım.Malum klimada çalışsa havalar sıcak ve insana rehavet verebiliyor.Umarım bu bayram haberlerde trafik kazaları olmaz.

Unutma seni bekleyen bisileri var :) 

• Beğen 17
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Allah yolculuğa çıkanlara kaza, bela vermesin.Sağ,salim gidip dönmeyi nasip etsin. 

Bayramımız mübarek olsun. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok güzel bir bilgilendirme Fatih.. Teşekkürler. 

Herkes illaki bir yerlere gidiyor. Yolunuz açık olsun.. 

Hava sıcak, rampalarda zorlamayın. Yağına suyuna bakın, hararet yaptırmayın.. Asfaltın eriyen yerleri kayar, bilmediğiniz viraja hızlı girmeyin. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Dün Ankara'dan İstanbul'a gelirken Düzce'den başlamıştı yoğunluk. Bugün öğleden sonra rahatlmis sanırım otaban. Dikkatli olmakta fayda var. Herkese hayırlı yolculuklar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Naçizane;

1- Emniyet kemeriniz hep takılı olsun.

2- Yanınıza erzak ve su almayı unutmayın.

3- Çevreyi kirletmeyelim özellikle seyir halinde iken camdan çöp, poşet, izmarit vs atmayalım.

4- Sis farları açık veya sürücüleri rahatsız edici şekilde xenon far ile seyahat etmeyelim.

5- Sol şeridi sürekli işgal etmeyelim. Yavaş gidecekseniz orta veya gerektiğinde en sağ şeridi kullanalım.

6- Stepne, kriko aparatları ve ilk yardım setinin sağlam ve çalışır halde olup olmadığını kontrol edelim.

7- Son olarak güvenli takip mesafesine uyalım ve araç kullanırken telefon veya başka bir nesne ile iştigal etmeyelim.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Koray Demir yazdı:

3- Çevreyi kirletmeyelim özellikle seyir halinde iken camdan çöp, poşet, izmarit vs atmayalım.

Yolda durup bunu yapanlara alıp çöpünü geri atasım geliyor. Bir de çöp uçup senin arabana gelmez mi?! 😡

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Eyüp Çetin yazdı:

Yolda durup bunu yapanlara alıp çöpünü geri atasım geliyor. Bir de çöp uçup senin arabana gelmez mi?! 😡

Aynı kapasitedeki şahıs muz yer kabuğunu fırlatır cips yer jelatinini yola atar. 🤬🤬 Hareket halinde iken camdan bebek bezi fırlatan gördüm insanlıktan nasibini almayan mahlukatlar var maalesef. Kedi bile afedersiniz utanıp dışkısını gizler. Şimdi bunu durdursan laftan anlamaz kavga çıkarır şikayet etsen işlem yapılmaz eğitmeye kalksan çok geç ıslah olmaz ağaç kalas olunca artık çözümü yok.
Nasıl ki doktor var iyileştirir diye köprüden atlamıyor, avukat var kurtarır diye suç işlemiyorsak nasıl olsa toplayan var diye çevreye çöp atık atmamalıyız. Kaldı ki çevreyi kirletmek de suç. 😫

• Beğen 4
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Vites koluna bi poşeti takar çıkarım yola. 2000km sonra ağzına kadar dolduğu olur. Binlerce araç yola çöp atınca doğayı katlediyor. Vatan haini onlar

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Eyüp Çetin yazdı:

İkram sonrası minibüsün her camindan 2 3 çöp atıldığını gördüğümde deli olmuştum... kornaya bastım uzun uzun yol vermeye çalıştı. Eğitilmez bir hale geldik maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Servet Aydın yazdı:

Vatan haini onlar

Cidden bu seviyedeler. 

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

İkram sonrası minibüsün her camindan 2 3 çöp atıldığını gördüğümde deli olmuştum... kornaya bastım uzun uzun yol vermeye çalıştı. Eğitilmez bir hale geldik maalesef.

Maalesef. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Sabah 6 da yola çıktım. Şimdi Muğla'dayim. Yollar gayet sakin, sanırım kurban bayramı nedeniyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sefa Çelik yazdı:

Parkta bizimkiler oynuyorlardı. Bir anne çocuğunu çağırdı, hazır dondurmayı açıp verdi, paketini yere attı. 

Pardon, her anne dondurma paketini yere atsa bu park çöplüğe dönmez mi, 2 adım gerinizde çöp kovası var dedim. İsteksizce yerden aldı, limon suratla çöpe attı. 

Şimdi, bu annenin yetiştirip büyüttüğü insandan ileride ne beklersin? Arabanın camından yola çöp atsa, atma desen, ne diyor bu uzaylı diye yüzüne bakmaz mı? Doğrusu nedir görmemiş ki...

Avrupa 1600-1700’lerde rönesans yaşadı. Biz yeni yaşıyoruz. Normal hocam. Onların 400 yılda yaptığını biz 150-200 yılda yapsak bile büyük başarı. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pis insan her yerde pistir..

Onların evi de kafası da pistir.. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Ankara -> Afyon -> Denizli -> Muğla -> Marmaris

Kendi arabamızla gideceğiz.

Allah rast getirsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Fatih Sarıkaya

Hortlattım...

Yollarda dikkat edin arkadaşlar. Hava sıcak. Saat 11 ila 16 arası klima pek para etmiyor. Mümkünse mideyi çok tok tutmayın. Kazasız belasız gidip gelin.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Cumartesi günü 1000 km yol yaptım , dönüş nasipse Pazar 1100 km , gelirken yollar kalabalık insanlar gergindi ne kadar sürerse sürsün yavaş gideceğim...

herkese iyi bayramlar kazasız belasız arızasız sürüşler...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Boş bakan göremeyen sayısı cok fazla.. Aman dikkat. sürekli defansif sürüşte kalmak lazım.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Bu sene yollar kalabalik gibi hissediyorum. Ben biyere gitmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

arkadaşların facebook paylaşımlarında düzce de ankara istikameti gumusovadan kaynaşlı ya kadar kilit diyorlar hem otoyol hem d100

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Bursa - Mersin... sabah çıktık Niğde'ye varmak üzereyiz yollar beklediğimden daha sakin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Sabaha karşı 04.00’te yola çıktım Antalyaya doğru o saatte bile yoğundu yollar.Göç var göç aman allah [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

muğla belediye başkanı: ağaç diplerinde yer kalmadı rezevasyonsuz gelmeyin dedi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...