İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araca Seçilen Plaka Kaydı

Çağatay Kılınç

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

arabayı alırım, bayi işlemleri yapar, devam ederim, plakayı takmışlardır, bakmam bile :D

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Emin Önal yazdı:

İL'e göre de değişiyor.

Dediğiniz gibi illere göre farklılık gösteriyor.. Mesela Ankara'da elden ele dolaşan bir A4 liste var boş plakaların olduğu. Çoğu sıradan ama içinde bazen hoşunuza gidecek plakalar da oluyor. Mesela Fiorino'yu alırken babama jest olsun diye AE plaka aldık hoşuna gitmişti :)

Asıl para edecek boş plakaları ortalıkta dolandırmıyorlar. Bir komiser var, onun yanına gidip soruyorsun, eğer varsa mevcutta yine plakanın özelliğine göre 500-1500 belki daha fazla bağış istiyorlar. 

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
İsmail Avcı yazdı:
Çağatay Kılınç yazdı:
Temmuz sonu ismail bey 

Araci almadan once gittiiniz galiba dogrumi Çağatay Bey

Evet İsmail bey. Araç temmuz sonu ülkeye giriş yaptı bana faturayı attılar şase belliydi tabi. Plakayı gidip seçtim trafik tescilde şase ve TC alıp plakayı yazdı. Bayram sonrası da teslim aldım aracı.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Evet İsmail bey. Araç temmuz sonu ülkeye giriş yaptı bana faturayı attılar şase belliydi tabi. Plakayı gidip seçtim trafik tescilde şase ve TC alıp plakayı yazdı. Bayram sonrası da teslim aldım aracı.
Himm sizin sifir arac ,2. Elde araci almadan plakami secebiliyomuyum acaba cunku noter direk siradakini veriyo
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa
İsmail Avcı yazdı:
Çağatay Kılınç yazdı:

Himm sizin sifir arac ,2. Elde araci almadan plakami secebiliyomuyum acaba cunku noter direk siradakini veriyo

Aracın şasi numarası ile emniyete gittiğinizde seçebiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Aracın şasi numarası ile emniyete gittiğinizde seçebiliyorsunuz.
Devri almadan uzerinde plaka var olacak aracin ama ? Oluyo yani oyle
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

Siz istediğiniz plakayı ayırttıracaksınız, notere gidince sistem sizin beğendiğiniz plakayı verecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Siz istediğiniz plakayı ayırttıracaksınız, notere gidince sistem sizin beğendiğiniz plakayı verecek.
Sagolun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
İsmail Avcı yazdı:

Benden sadece mevcut plakasını istemişlerdi. Ama noter sisteme bağlanamazsa sıradakini verebilir diye de uyardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...