İçeriğe Yönlendir

Spacer Hakkında Yorumlar?

Cem Işık

Recommended Posts

Akan Belen

Bir dönem bakmıştım baya bende.Fg den fiyat tabalmistim hatta Corolla icin.F/p olarak en iyisi o gelmisti bana

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Arkadan baktığımda görüntü şöyle. Bu da gözümü rahatsız ediyor açıkçası.. Ama içim de rahat değil bir yandan.. çamurluk fazla şişik, oem jantla görüntü istediğim gibi değil açıkçası. Belki 235 -55-19 gibi bir kombinasyonla görüntü böyle sırıtmaz ama şu an 215-65-17 ile sırıtıyor, gözüme batıyor.. 

E5F4FBA9-ADE1-44F9-8EC1-C7C21CD624C1.jpeg

2CACB7CF-246C-4E82-8F53-4A126048522D.jpeg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Cem Işık yazdı:

Belki 235 -55-19 gibi bir kombinasyonla görüntü böyle sırıtmaz ama şu an 215-65-17 ile sırıtıyor

Bu jant kodiaq için küçük bence. Benim B suv'da da bu ölçü var biliyorsun. Otoyoldan çıkmıyorsan, belki 18'e yükseltebilirdim ben olsam mesela.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

tiguan 16 jant. nefis bence. sert donmuyorsam ciklet gibi valla. bizim yollarda kalin yanak buyuk teker iyidir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Spacer yerine bence 18-19 janta geç hem araba gözüne farklı gelir hemde orjinalde kalırsın Cem üstad. Gerçekten bizim tiguanda 17 jant küçük geliyor gözüme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Cem bey cem beyy o kadar foto yolluyorum sana instadan, yapsana onlarınki gibi birşey 😛 

Ben hollandadan getirtmiştim teee eskiden Ex için. Senelerce bindim. 1 inçlikti benimkisi mis gibi olmuştu. Hiç korkma kaliteli alüminyum olsun yeterli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Arda Bülent Güzel yazdı:

Spacer yerine bence 18-19 janta geç hem araba gözüne farklı gelir hemde orjinalde kalırsın Cem üstad. Gerçekten bizim tiguanda 17 jant küçük geliyor gözüme.

Abi 18 jant olabilir aslında ama orjinal olmalı , yürüyen aksamda yan sanayiye güvenemiyorum. Orj jant bulmam gerek ama hangi et ve ofset değerinde olacak istediğim gibi olması için, hiç bilgim yok o konuda .

Hakan Tarım yazdı:

Cem bey cem beyy o kadar foto yolluyorum sana instadan, yapsana onlarınki gibi birşey 😛 

Ben hollandadan getirtmiştim teee eskiden Ex için. Senelerce bindim. 1 inçlikti benimkisi mis gibi olmuştu. Hiç korkma kaliteli alüminyum olsun yeterli. 

İnstadan attığın insan işi değil yahu, dağ tepe gezmek gerek o şeklin hakkını verebilmek için:)

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mustafa Tüfekçi yazdı:

ben takmam. saplama mi bijonlar sadece somun mu Skoda da

Saplama şeklinde. Uzun bijonla satıyor satıcı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yani 5 bıjon ile iş biticek. iki takım bıjon kullanmicaksin

et değeri ile bence çöz abi vw den seattan audiden bı jant beğen.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mustafa Tüfekçi yazdı:

yani 5 bıjon ile iş biticek. iki takım bıjon kullanmicaksin

et değeri ile bence çöz abi vw den seattan audiden bı jant beğen.

Et değeri offseti vs ne olacak onu bilemedim işte. Konuyu çözsem jant bakacağım da:)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

üstündeki jantın bilgileri ne abi. kaç mm cikicaz dışa :) lastik ebati değişecek mi? 

misal Q7 de kullanılan bı jant var mı istediğin dolukta onun ölçüsünü baz alıp da bakarız .

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-17-inc-orjinal-ekipman-skoda-kodiaq-jant-takimi-565.601.025.a-778500362/detay

jant bu mu 7j et 40?

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mustafa Tüfekçi yazdı:

üstündeki jantın bilgileri ne abi. kaç mm cikicaz dışa :) lastik ebati değişecek mi? 

misal Q7 de kullanılan bı jant var mı istediğin dolukta onun ölçüsünü baz alıp da bakarız .

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-17-inc-orjinal-ekipman-skoda-kodiaq-jant-takimi-565.601.025.a-778500362/detay

jant bu mu 7j et 40?

Aynen jantım bu. Her bir lastiği yaklaşık 3 cm dışarı alsam işime yarar. 18 jant olsun daha fazlaya gerek yok.lastiğim 215 65 17, orj 18 ölçüsü 235 55 18.oem wv jantı olsa iyi olur durban vs gibi

5x112 olacak :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Cem Işık yazdı:

lastiğim 215 65 17, orj 18 ölçüsü 235 55 18

ET20 bir jant size istediğinizi veriyor sanırım.

SfkRqI.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

ET20 bir jant size istediğinizi veriyor sanırım.

Bu tablo 18" için. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...