İçeriğe Yönlendir

Süspansiyon Yay plastik Tampon

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Bir video da denk geldim. Aracın yaylarına bir çeşit plastik koyuyorlar.

Yararı var midir?

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

bizim eski torosa buna müadil süspansiyon yayının altına yük atınca oturmasın diye takoz attırmıştı babam  

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)
Koray Demir yazdı:

Milyon dolar Ar-Ge çalışmalarında akıl edememişler mi 😊 

Aynı şeyi yazılıma da diyorum. açık hava filtresine, çeşit çeşit amortisör e. Lastik çeşitlerine. Led stop ile mercekli farlara.

Neden akıl edip de koymazlar?

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Bana güvenli gelmedi nedense. 130 km/h hız ile giderken ani çukura girdiğimde süspansiyonumun arasında böyle plastik bir parça olmasını istemem şahsen.

Muhittin Kaplan yazdı:

Aynı şeyi yazılıma da diyorum. açık hava filtresine, çeşit çeşit amortisör e. Lastik çeşitlerine. Led stop ile mercekli farlara.

Optimum seviyede çalışıp görevini yerine getirmesi için tasarlanmıştır çünkü.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Ben hepsinden geçtim sabitlemek için kullanılan plastik kelepçe suçla soğuktan kopmalar meydana geliyor. Viraja girdiğinde kelepçenin kopup parçanın aradan çıkması sonrasını tahmin edemiyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Yayın çalışma prensibi olarak esnemesi gerekiyor.Bu plastik parçayı araya takınca esnemeyi azaltcak gibi duruyor. Bunun yerine spor yay takılsa daha mantıklı olabilir.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bu tarz yukseltme yapilan araclar var. yaya mudahele konfordan her zaman calar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Muhittin Kaplan yazdı:

Hepsini yapıyorlar ve ekstra iyi paralarla satıyorlar. Önce standardı al sonra iyisini al kapitalist düzen.  Bugün mondeo mk5 kutu içi kn filitreye baktım 588 tl. Sırf led far için siyah mondeoya binmek zorunda kaldım. Ayrıca ederi 200 tl olan çeki demiri sonradan takınca 2000 tl yi buluyor......

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Muhittin Kaplan yazdı:

etmişler işte? donanımlı olan güçlü olan daha pahalı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...