İçeriğe Yönlendir

İphone şarjı

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

Arkadaşlar telefonumun hızlı şarj olması için adaptör önerir misiniz telefonumda sorun yok batarya bir anda bitme problemide yok yavaş şarj oluyor android gibi hızlı değil 

tavsiyelerinizi bekliyorum

iphone 6 

şarj seti orjinaldir pil sağlığı %97 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Ümit Türk yazdı:

adaptör önerir misiniz

adaptörden ise kablo daha önemli.

adaptör ile beraber hızlı şarj destekleyen kablo alın.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ümit Türk yazdı:

Arkadaşlar telefonumun hızlı şarj olması için adaptör önerir misiniz telefonumda sorun yok batarya bir anda bitme problemide yok yavaş şarj oluyor android gibi hızlı değil 

tavsiyelerinizi bekliyorum

iphone 6 

şarj seti orjinaldir pil sağlığı %97 

İphoneda randuman için kabloda adaptörde orjinal olmalı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

iPhone6; 5V 1A ile şarj olur. O yüzden hızlı şarj etme şansınız yok zaten. Kullandığınız adaptör en az 1A ve kablo orijinal veyahut kaliteli olduğu sürece minimum süreyi alırsınız. Daha da kısaltmak mümkün değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

gunun birinde iphone sarji arayacaksin deselerdi gulerdim.. ayni tavsiyeden bana da lazim 😂

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

ip6’da hızlı şarj özelliği yok. Orijinal kablo dışında migros’ta ithink marka var. Hızlı şarjı destekleyen kabloları olduğuna göre orijinale yakın bi ürün. Kendim kullanıyorum memnunum. Lisanslı üründür. Aygıt tanımlanamıyor uyarısı vermez. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Ravpower marka öneririm. 3 katı fiyata satılanlardan çok daha kalitelidir. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefonda hızlı şarj olmadığı için, orjinal şarj süresinin daha altına inmenin imkanı yok.

Yeni iphone'la değiştirirseniz onlarda quick charge özelliği mevcut.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Taşcı yazdı:

İpad sarj aletleri 1.8 amper ile sarj ediyor. (5v*1.8 9watt) 12wattlık ipad sarj aleti işinizi görür. 

ekleme: kablosu fazlasıyla yeterli

Bendeki ipad air adaptörü output 5v - 2.4A. Kutusundan bu çıktı. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Adaptör akımı bir yere kadar. Telefon tayin eder kaç amper ile şarj olacağını. 5volt milyon amper fark etmez

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Şarj süresini ayfon belirler sen belirleyemezsin, sonra farklı kablo kullandın diye bi tarafı bozulur mozulur Allah muhafaza :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...