İçeriğe Yönlendir

Mondeo vs Insignia

Erman Uzun

Recommended Posts

Erman Uzun

Son kasa Mondeo 1.5 ecoboost tam otomatik ve Insignia gs 1.6 dizel otomatik yakıt hariç diğer konularda performans sorunsuzluk konfor donanım zenginliği iç genişlik gibi değerlendirebilir misiniz 

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

İnsignayı bilmem daha önce hiç binmedim ama bir mondeo aşığı olarak hangi araba olursa olsun ilk önce bir mondeoya bakarım sonra diğer arabalardır benim için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

1.6 CDTI 136 hp yi Astra da kullandim yakit muadillerinden 1 litre fazla ama hakkini veriyor.

Insignia son kasadan onceki aklimi cok kurcaliyor. Otomatigi Active Select idi hemen hic arizayla karsilasmadim.

Az paraya cok donanim olacaksa Insignia derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

6 yıldır Mondeo Mk4 ve mk5 1,6 dizel araç kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım led farlı mk5 bulamasaydım yeni kasa insignia alacaktım. Geçen ay e180'e bindim. İç hacim olarak mondeo ile aynı İlk önce c180 ssndım. Mondeoyu kesinlikle tavsiye ederim. Bayramdan önce 2000 km kadar yol yaptım uzun yol için biçilmiş kaftan. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
Metin Uzunoğlu yazdı:

6 yıldır Mondeo Mk4 ve mk5 1,6 dizel araç kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım led farlı mk5 bulamasaydım yeni kasa insignia alacaktım. Geçen ay e180'e bindim. İç hacim olarak mondeo ile aynı İlk önce c180 ssndım. Mondeoyu kesinlikle tavsiye ederim. Bayramdan önce 2000 km kadar yol yaptım uzun yol için biçilmiş kaftan. 

Ah be abi bende makyajlı mk4 selective bakıyorum şöyle 100-120 Bin Km bandında bulursam kaçırmayacağım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Yakıt önemli değilse, süspansiyon konforu ve genişlikte Mondeo öne çıkıyor. Mondeo'nun fiyatı daha uygun. Insignia'nin baz donanimi bile Mondeo titanium'dan daha dolu. Orta pakette led matrix farlar olağanüstü. 2021 yılında insignia makyajlı giriş yapacak. Astra'da kullanılan 1.5 dizel 9 ileri şanzıman gelecek. Led matrix farlarda güncellendi. Şu haliyle Mondeo, makyajlı insignia gelirse insignia tercih ederdim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erman Uzun

Mondeo dış görünüş olarak beni fazlasıyla cezbediyor Insignia ise donanım ve dizel olması büyük avantajlar simdilk hangisi daha ucuz ve temiz denk gelirse sanırım o olacak

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...