İçeriğe Yönlendir

Ankara Gölbaşı'da Feci Kaza 5 Ölü

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erkan Işık

Kamyon arka tamponlarını tüv süs için degil saglamlık ıcın denetlemelı yeni saglam tanpon şart koşmalı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu sorunu çözen yasa çıkması için daha kaç kişinin ölmesi gerekiyor acaba. 

Yada kimin. ?

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Deneyini yapmışlar. Gözüm Mandrake’yi aradı.  

• Beğen 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Araçlar akıllanıyor , yeni kamyonlarda birçok aktif güvenlikli sürüş asistanları oluyor. Bu kadar teknolojiye rağmen damperini açık unutup da köprüye çarpan kamyon haberleri okuyoruz. Şöförün altında 50 tonluk araç ile 90-100km hızla gidiyor, uyuduğu an ya kendi hayatını kaybediyor yada başkalarını hayattan koparıyor.

Bu işe bir standart gelse , bu kadar insanın canı yanmaz. Taşımacılık için yükü karayollarından demiryollarına aktarmak lazım. Yurtdışında demiryolları örümcek ağı gibi ülkeleri sarmış. Bizim katedecek çok yolumuz var daha.

İkinci dünya savaşında Almanya , uzak noktalara askeri sevkiyatlar için deli gibi demiryolu yapmış. Onlar da onun ekmeğini yiyorlar hala.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

neymiş, kamyon arkasında ışıkta durmayacakmışız mümkünse.... emniyet şeridinde kamyon arkasında park etmeyecekmişiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Araçlar akıllanıyor , yeni kamyonlarda birçok aktif güvenlikli sürüş asistanları oluyor. Bu kadar teknolojiye rağmen damperini açık unutup da köprüye çarpan kamyon haberleri okuyoruz. Şöförün altında 50 tonluk araç ile 90-100km hızla gidiyor, uyuduğu an ya kendi hayatını kaybediyor yada başkalarını hayattan koparıyor.

Bu işe bir standart gelse , bu kadar insanın canı yanmaz. Taşımacılık için yükü karayollarından demiryollarına aktarmak lazım. Yurtdışında demiryolları örümcek ağı gibi ülkeleri sarmış. Bizim katedecek çok yolumuz var daha.

İkinci dünya savaşında Almanya , uzak noktalara askeri sevkiyatlar için deli gibi demiryolu yapmış. Onlar da onun ekmeğini yiyorlar hala.
Scania ecu tamiri yapıyorum. Ön plaka altında ve camda radar var. Şöförü bırak uyumayı kasten vuracağım dese yapamıyor. Sistem arızalı iken 30km ile yürüyor araç.

Sedef istif.Portif halı kilim inşaat turizm aş

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

sedef istif protfif halı yıkama... sağa çek.

imza akustikci.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

neymiş, kamyon arkasında ışıkta durmayacakmışız mümkünse.... emniyet şeridinde kamyon arkasında park etmeyecekmişiz.

değil ışıkta durmak, normal yolda bile kamyon veya otobüs arkasında gidemiyorum, yaşanmışlıklarım var.....

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
değil ışıkta durmak, normal yolda bile kamyon veya otobüs arkasında gidemiyorum, yaşanmışlıklarım var.....
Hocam daha bir kaç gün önce başıma geldi. Çayırova kontrol noktası İstanbul istikameti. Tepe ardı çevirme var. Durdum ve arkamdaki otomobil de. Sonra cayırtı ile sağıma kaçtığını fark etmem ile ayaklarımı yukarı çekmem bir oldu. Tır dokunmak üzere iken durdu.

10 15 aracı biçerdi durmasa idi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Dogan Arsiray yazdı:

sedef istif protfif halı yıkama... sağa çek.

imza akustikci.

forklift bu arada... : P

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Dogan Arsiray yazdı:

forklift bu arada... : P

Ben farkettim ama gücendirmeyeyim diye ses etmedim :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Daha yazmasını bilmeyen cahiller var burada

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Servet Aydın yazdı:

Daha yazmasını bilmeyen cahiller var burada

kı Mo NLA ra caba? :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Önder Özcan yazdı:

kı Mo NLA ra caba? :crazy:

Bunları n hiçbirizi doğ ru deyil

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...