İçeriğe Yönlendir

Stop Tamiri

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan

Merhaba,

Aracımda sağ stop lambasının camında kırık mevcut. Değiştireyim dedim fakat bi stop lambasına 875 TL istediler.

Acaba tamiri mümkün mü? Bildiğiniz, tanıdığınız usta var mı bu işi yapan? Ben nette yaptığım araştırmada bu ustayı buldum:

https://www.ustanerede.com/KABIL-STOP-FAR-TEMIZLIGI-STOP-FAR-TAMIRI-MASLAK-STOP-FAR-CIZIK-GIDERME-OTO-MERCEK-DEGISIMI-KM-GOSTERGESI-CAM-TAMIRI-USTASI-CIHAT-KABIL-ATATURK-OTO-SANAYI-SARIYER-MASLAK-AVRUPA-YAKASI,PR-377.html

https://i.imgyukle.com/2020/08/02/S6EkPe.jpg

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Tek renk ve çizgi üstü. Yapılır  sorun olmaz. Cam yalitiminı iyi yapsinlar ama. Su almaması açısından. Bir de paslı yeri bir an önce yaptırın büyümeden.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
İnan Çınar yazdı:

Tek renk ve çizgi üstü. Yapılır  sorun olmaz. Cam yalitiminı iyi yapsinlar ama. Su almaması açısından. Bir de paslı yeri bir an önce yaptırın büyümeden.

Teşekkürler. Pas sökücü falan mı kullanmalı o paslı bölgeye?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ahmet Caliskan yazdı:

Teşekkürler. Pas sökücü falan mı kullanmalı o paslı bölgeye?

Rötuş boyası yaptırıp ince sulu boya fırçası ile 2 kat halinde sürseniz yeterli olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ahmet Çalışkan
Aydın Sert

Benim de bir tamire ihtiyacım var.

Sadece stopun beyaz kısmında çizgi şeklinde çatlak var. Sinyal bölümünün dış camı.

Nereye götürmeliyim?

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Aydın Sert yazdı:

Benim de bir tamire ihtiyacım var.

Sadece stopun beyaz kısmında çizgi şeklinde çatlak var. Sinyal bölümünün dış camı.

Nereye götürmeliyim?

Ben İstanbul'da olsaydım yukarıda verdiğim linkteki ustaya bi götürürdüm. Yorumları iyi.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Ahmet Caliskan yazdı:

Ben İstanbul'da olsaydım yukarıda verdiğim linkteki ustaya bi götürürdüm. Yorumları iyi.

Ben bir bakayım bu ustaya.

İşi güzele benziyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Sosyal medyada farcı bekir isimli kişinin çok sayıda içeriği var. Aksaraydaymış. Belki fiyatı görüşüp kargo ile gönderilebilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Erhan Doruk yazdı:

Sosyal medyada farcı bekir isimli kişinin çok sayıda içeriği var. Aksaraydaymış. Belki fiyatı görüşüp kargo ile gönderilebilir. 

Adam baya meşhurmuş. Yazdım bakalım.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Ankara şaşmazda 2002 stop diye bir yer var bu tip işler yapıyorlar orayla da görüşebilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aydın Sert

Maslak' taki firmayı aradım, stoptaki kılcal çatlak için bir şey yapamam dedi:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Aydın Sert yazdı:

Maslak' taki firmayı aradım, stoptaki kılcal çatlak için bir şey yapamam dedi:)

Hadi ya, ilginç. Ben ona ulaşamadım da İnstagram dan farcı bekir e ulaştım, fotoyu attım, yama yaparız ama belli olur dedi. Muayeneden geçeceğini söyledi. 150 TL de fiyat çıkardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim de kırık stop var, bakındım orijinal 500 TL, yan sanayi 150-200 ne yapsam bilemedim. 150 ye tamir de çok geldi gözüme.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Benim de kırık stop var, bakındım orijinal 500 TL, yan sanayi 150-200 ne yapsam bilemedim. 150 ye tamir de çok geldi gözüme.

Ben olsam tamir yerine yan sanayi takardım. Ama belki kırığın boyutuna göre değişiyodur fiyat. Sizdeki kırık küçükse belki daha az fiyat verir.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

yan sanayi

hocam biri oem diğeri yan sanayi stoplu-farlı araç, trafikte buradayım diyor genelde.

yeni sanayi'de gidip görüştüğüm iki tane farcı var: birinin dükkan ismi far dünyası, yaşlı bir amca, würth'ün hizasında; diğeri de kubilay oto diye bi yerdi, butik farcı, würth'tün arkasından hürriyet cad. çıkan bir yolun sonunda, bir camiyi geçince. sormadıysanız bir sorun, belki faydaları dokunur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...