İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Micro Projektör Tavsiyesi

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

Yaptığım değerlendirmede gördümki geçici bir heves olur . Bir yerden sonra sıkıcı gelir. Tavan arasına kaldırırsınız. İkiz yatakta uzanıp uhd ekranlı loptopda kulaklıksız film seyretmek kadar daha zevkli bişey yok. Geçmişte projeksiyon ile film seyretmiştim. Önce çok hefeslendim , 1 saat izleyemeden baydı. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Siyah beyaz film güzel olur bunla. Casabanca, Çifte Tazminat, Yedinci Mühür, Rashomon vs 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Fikir harika. Hayalini kurdugum bi urun. Karsisina rahat, yatak formunda bi koltuk. Misir,icecek konulabilecek portatif bir platform..

Projeksiyon perdesi/duvar ne gerekiyor bunun icin? Kriterler nelerdir? 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Kesinlikle çok güzel bir alet. Bir de kaliteli bluetooth kulaklık olacak kablosuz şekilde on numara film keyfi olur. İmkan varsa hiç düşünmeden alınır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Hâlâ gereksiz pahalı sadece.. Yoksa bana lazım. Kampta işe yarar

2500 e normal projeksiyonlar var bunlar sessiz felan diye mi pahalı ki? lümeni de düşük?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yeni diye pahalı. İçindeki görüntü işlemcisi ve led öyle milyonluk arge projesi değil.

Telefona entegre olanlar gelişse daha kullanışlı olacaktır

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Servet Aydın yazdı:

Yeni diye pahalı. İçindeki görüntü işlemcisi ve led öyle milyonluk arge projesi değil.

Telefona entegre olanlar gelişse daha kullanışlı olacaktır

Koreli bir arkadaşımda projeksiyonlu fotoğraf makinesi vardı. Çok profesyonel değildi ama evinin salonunda gayet yeterli bir sunum yapmıştı bize. Fotoğraf makinesi, cep telefonu derken yarın bir bakmışız sunumlar hologram olarak yapılıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Hâlâ gereksiz pahalı sadece.. Yoksa bana lazım. Kampta işe yarar

kampta projektörü ne yapacaksınki?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mehmet Göktürk yazdı:

2500 e normal projeksiyonlar var bunlar sessiz felan diye mi pahalı ki? lümeni de düşük?

500 TL lik android box gömülü içinme onu da unutmamak lazım. Sadece internet ve bu cihaz ile netflix başta olmak üzere istediğinizi izleyebiliyorsunuz, PCfalan gerekmiyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

Aleti aldım. Mükemmel bir deneyim oldu. Hiçbir kusuru yok. indirime de girmiş. Herkese tavsiye ederim. 

Bizde zaten TV olmadığı için bu büyük ekranımız oldu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Göktürk yazdı:

Aleti aldım. Mükemmel bir deneyim oldu. Hiçbir kusuru yok. indirime de girmiş. Herkese tavsiye ederim. 

Güle güle kullanın. Taşınabilir olması en güzel tarafı :) 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Yıldız
Mehmet Göktürk yazdı:

Hocam deneyimlerini biraz daha paylaşır mısınız. Arkadaş almak istiyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...