İçeriğe Yönlendir

Cee'd Disk ve balatalar değişti. Şükür TRW varmış [emoji4]

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Devamlı yamulan diskler ve az kalan balatalari değiştirdim , disk ler TRW balatalar Delphi diskler orijinalinden iyi, balatalarda sessiz gayet yumuşak rahat ettim , iki markayı da yavaş ye ederim. Resimde v kayış da var ama üzerindeki kayış iyi durumdaymis gerek kalmadı şuan.92ead3741ec2cc16ffe9196b45e771e4.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Bende Megane 3 aracımın arka tekerleri için SNR marka disk TRW marka balata aldım. Gayet memnunum her ikisindende.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Orj disklerden sonra oto Kore japondan Kore malı diskler aldım ne Zaman uzun yola çıksam yada sıcak havarlarda virajlı ve yokuş aşağı insem diskler yamuluyordu tamam pahalı disk ama fiyatını hak ediyor trw . Bu arada kafalarında soru işareti olanlara Delphi balata TRW feredo balata kadar iyi gayet yumuşak ve sessiz bir balata tutuşuda çok iyi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Murat Öngür yazdı:

Orj disklerden sonra oto Kore japondan Kore malı diskler aldım ne Zaman uzun yola çıksam yada sıcak havarlarda virajlı ve yokuş aşağı insem diskler yamuluyordu tamam pahalı disk ama fiyatını hak ediyor trw . Bu arada kafalarında soru işareti olanlara Delphi balata TRW feredo balata kadar iyi gayet yumuşak ve sessiz bir balata tutuşuda çok iyi. 

iki üç ay  sürüş yapdınızmı peki trw yi , bende trw söküp attım aynı sorundan fiestada 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Erkan Işık yazdı:

iki üç ay  sürüş yapdınızmı peki trw yi , bende trw söküp attım aynı sorundan fiestada 

Orj de kullandım bildik piyasa malı markalarıda, en iyisi TRW . Bendeki sorun cee'd lerin onü ağır sıcak havalarda sert frenlerde yada yokuş aşağı inerken yamulabiliyor. TRW diğer markalara göre daha dayanıklı , sizin TRW lerin orj olduğuna emin misiniz ? 

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Murat Öngür
Tamer Topaç yazdı:

Disk ve balatalarda ki son durum nedir?

Durum derken fiyat durumumu ? en son baktığımda 1200 tl civarıydı 2 3 ay önce

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Murat Öngür yazdı:

Durum derken fiyat durumumu ? en son baktığımda 1200 tl civarıydı 2 3 ay önce

Geçen 2 yılda memnun musunuz?

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tamer Topaç yazdı:

Geçen 2 yılda memnun musunuz?

ben aracımı çok sık kullanmıyorum haftada 1 ve 2 3 ayda bir uzun yol , ama disklerden gayet memnunum bundan önce aldığım marka ( adını hatılamıyorum ) çok çabuk yamuluyordu 3 kere torna yaptık en sonunda trw alıp rahat ettim. Bosch , delphi feredo marka diskleri de tercih edebilirsiniz o disklerde gayet iyi ama balata olarak mando trw feredo , blueprınt ve delphi alabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Birçok marka artık eski kalitesini sunmuyor. İsimden dolayı da pahalıya satıyor. EBC kulanıyordum ama, şimdi yanına yanaşmak ne mümkün.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...