İçeriğe Yönlendir

Apple Lightning

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Ürün bu. Daha önce replika aldım. Kulaklık takınca tık tık ses geliyor. Müzik açınca o ses gidiyor. Dedim tel maşa yerine oem alayım. Bunda da aynı ve hatta bi level ileri. Müzik dinlerken o ritmik ses kayboluyor ama aynı ritimde müziğin sesi gidip geliyor. Apple mail attım henüz geri dönüş yok.

https://www.apple.com/tr/shop/product/MMX62ZM/A/lightning-35-mm-kulakl%C4%B1k-jak%C4%B1-adapt%C3%B6r%C3%BC

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Ürün bu. Daha önce replika aldım. Kulaklık takınca tık tık ses geliyor. Müzik açınca o ses gidiyor. Dedim tel maşa yerine oem alayım. Bunda da aynı ve hatta bi level ileri. Müzik dinlerken o ritmik ses kayboluyor ama aynı ritimde müziğin sesi gidip geliyor. Apple mail attım henüz geri dönüş yok.

https://www.apple.com/tr/shop/product/MMX62ZM/A/lightning-35-mm-kulakl%C4%B1k-jak%C4%B1-adapt%C3%B6r%C3%BC

Bende de var bundan hissetmedim. 

yazılımsal olabilir mi?

"---

Ok update, I think I have found what the issue is, the clicking and popping is the iPhone trying to figure out what the headset is. This particular headset is a gaming headset with a microphone so the 3.5mm jack has 3 black rings on it (stereo left - right, and mic input all on the one jack). This seems to be confusing the iPhone in trying to figure out if it has a microphone or not for some reason. I have a 20cm 3.5mm to 3.5mm extension cable here at home that only has 2 black rings (stereo left - right no microphone) so it's only passing through the stereo connection not the microphone connection, I plugged that in line with the dongle and the headset (+1 dongle life points heh) and it has completely fixed my problem as the phone is not just detecting that it's a stereo headset, and since I don't want to use the microphone (it's detachable) this solution works fine for me.

I wanted to post an update in hopes it may help some other peopl"

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yazılım derken hocam? 11 de 8 de denedik aynı. Kulaklık üniversal tip ama telefon için tasarımlı olan. Birde bu zamazingo bluetooth ile çalışıyormuş. İçinde çevirici vs var deniyor. Herhangi bir program kurmadım

Tam anlamadım ama mikrofon ucunu iptal filan diyor galiba

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Yazılım derken hocam? 11 de 8 de denedik aynı. Kulaklık üniversal tip ama telefon için tasarımlı olan. Birde bu zamazingo bluetooth ile çalışıyormuş. İçinde çevirici vs var deniyor. Herhangi bir program kurmadım

Tam anlamadım ama mikrofon ucunu iptal filan diyor galiba

mikrofonlu mu mikrofonsuz mu anlayamıyormuş sürekli anlamaya çalıştığı için tık tık yapıyormuş. apple orjinal kulaklık ile tıklamıyor tahminim. Yapman gereken apple kulaklığındaki gibi 3 lü değil de 4 lü jak yapıp mik olan yere diğer taraftan gelen 3.5 mm miki bağlamak.

bluetooth kapalı iken çalışıyor?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bluetooth çevirici o zımbırtı içinde deniyor. Nasıl bişey anlamadım bende. Şu soket işini deneyeyim hele

Bendeki bu tip. 4lü soket.

ef97a2855dca0ecca295ccbb0d794858.jpg

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Klasik apple. Parayı ver hele yeğenim, kulaklığı da benden alacaksın diyor  

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kraliyet markası. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kulaklık var kendine ait. Fotodaki kulaklık Beats'ın htc için yaptığı model. Onun sesi kendi kulaklığına göre daha iyi. Bi kulaklık ile müzik zevkim var. Onuda yapamıyorum. Pis apple 🪓
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Koskoca ayfon telefona bir kulaklık jakı koymayıp kullanıcıyı neden mağdur ediyor anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Kulaklık var kendine ait. Fotodaki kulaklık Beats'ın htc için yaptığı model. Onun sesi kendi kulaklığına göre daha iyi. Bi kulaklık ile müzik zevkim var. Onuda yapamıyorum. Pis apple 🪓

İşte sen diyosun bende daha iyisi var. Benim bildiğim servet abi bu oyunu bozar :) 

Hasan Karabekiroglu yazdı:

Koskoca ayfon telefona bir kulaklık jakı koymayıp kullanıcıyı neden mağdur ediyor anlamıyorum.

Mağdur etmek için yapıyor zaten 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sudan ucuz. 135 kağıt indirimle 80 olsa, aypon 11 pro max 13 kağıt. 5 tane aypon bi land ediyor. 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Çağlar Bayur yazdı:

affola ne bu. laytking denmiş fakire anlatır gibi şeetsek biraz?

Ayfon un 2 si bir arada dönüştürücü ile bizi ezmeye çalışıyor abi tikkat olalım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Fakirler yazmasın konuya

Landci adam aslında şunu kullanır. Daha iri yarı bişe bu :) 

HLJV2?wid=1144&hei=1144&fmt=jpeg&qlt=95&

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...