İçeriğe Yönlendir

Apple Lightning

Servet Aydın

Recommended Posts

Furkan Sumer

zimbirtiyi kullanmasam cok imrenirdim 😂

cayir cayir calisiyor bende 🤓

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
zimbirtiyi kullanmasam cok imrenirdim [emoji23]
cayir cayir calisiyor bende [emoji851]

Nasıl çalışıyor olm
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Bu ne be

Abim sol tarafı kulaklık girişi, sağ taraf şarj girişi. Lightening kabloyu ayrıştırmış, ötekileştirmiş.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Abi kendim para verip almadim. Orijinal mi degil mi ona dair de bir fikrim yok. Cihazla beraber geldi. Herhangi bi cazir cuzur pata kute durumu yok.

Dun aksama kadar sesin airpods’a gore daha dusuk geldigi kanisindaydim, farkli muziklerle deneyince aslinda en yuksek (kaliteli) ses bahsi gecen zimbirti dan geliyor..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kulaklık soketini bir tık geri çekince problem kalmıyor. Anlaşılan sadece standart kulaklık ile sağlıklı. Telefon için olanda kafası karışıyor. Göktürk hocanın paylaştığı bilgi yani

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

abi kilif kullaniyo musun? engelliyor olabilir mi? ya da yuva temiz durumda mi? kir, pas, kil, tuy gibi seyler varsa etkileyebilir..

samsung sarji taktigimda ilk bir iki dakika sarj oldu sonra “desteklenmeyen aksesuar” gibi bi uyari verdi.. sarj aletinde hata veriyor ancak standart kulaklikta farkedecegini sanmiyorum cunku iki farkli marka kulaklikla denedim hata vermedi..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mekanik kontak problemi yok.. Telefona takılan değilde kulaklık jakı takılan yer pin uçları farklı sanırım

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Servet Aydın yazdı:

Ürün bu. Daha önce replika aldım. Kulaklık takınca tık tık ses geliyor. Müzik açınca o ses gidiyor. Dedim tel maşa yerine oem alayım. Bunda da aynı ve hatta bi level ileri. Müzik dinlerken o ritmik ses kayboluyor ama aynı ritimde müziğin sesi gidip geliyor. Apple mail attım henüz geri dönüş yok.

https://www.apple.com/tr/shop/product/MMX62ZM/A/lightning-35-mm-kulakl%C4%B1k-jak%C4%B1-adapt%C3%B6r%C3%BC

yazılımsalda olabılır teypde yada aux kablon uyumsuz olabılır kablo kopuk olabılır aux aux bırbak 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Mekanik problem yok. Yazılım olarak birşey bulamadım. Apple bi dönüş yapsın bakalım

htc fazla  şımartmış müşteriyi anlaşıldı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

BD621529-45-D1-45-DF-A429-29368-A007-B42

bu konuyu konuştuktan sonra instagram keşfet kısmunda bu fotoğraf karşıma çıktı. Normalde bu tarz şeyler çıkmaz benim hesapta. İnstagram sana bir şeyler demeye çalışıyor servet abi :) 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...