İçeriğe Yönlendir

Connect Kaput Kilidi

İbrahim Uysal

Recommended Posts

İbrahim Uysal

Merhaba arkadaşlar, daha önce başına gelen veya konu hakkında bilgisi olan yorumlarını paylaşırsa sevinirim.

Daha önceden kaputu sorunsuz açan anahtar şuan kilidi açmıyor. Anahtar arabayı sorunsuz çalıştırıyor, ama daha önce açtığı kaputu açmıyor. Ne yapmam gerekiyor? Anahtarı da fazla zorlamak istemiyorum kırılır diye. 

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
İbrahim Uysal
Uğur Kamil yazdı:

Yedek anahtarla denedinizmi? Ondada kaputta aynı sorunu yapıyormu?

Zaten diğer anahtar aşındığı için yedek anahtar ile açıyorduk sürekli. Geçen ampul değişmek için Son bi kez daha açtı bidaha açmadı.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Diğer kısımlarda sorunsuz çalışıyormu? Depo kapağı, kapı, bagaj vs.

Anahtarların tümü aynı ama küçük aşınma farklı yerlerde sorun yapabiliyor. Büyük ihtimal yeni anahtar yaptırmanız lazım veya işin ehli bir usta bulup baktırmak lazım

Ben eski aracıma anahtar yaptırmıştım(connect) her kilidi açıyordu ama kontağı açmıyordu anahtar :) Sonra tekrar birdaha gözden geçirdi anahtarı yaparken çok küçük bir çentiği az yontmuştu :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Uysal
Uğur Kamil yazdı:

Diğer kısımlarda sorunsuz çalışıyormu? Depo kapağı, kapı, bagaj vs.

Anahtarların tümü aynı ama küçük aşınma farklı yerlerde sorun yapabiliyor. Büyük ihtimal yeni anahtar yaptırmanız lazım veya işin ehli bir usta bulup baktırmak lazım

Ben eski aracıma anahtar yaptırmıştım(connect) her kilidi açıyordu ama kontağı açmıyordu anahtar :) Sonra tekrar birdaha gözden geçirdi anahtarı yaparken çok küçük bir çentiği az yontmuştu :)

Aşınmış olan anahtar kapılar depo dahil her yeri sorunsuz açıyor, sağlam olan ile de kaputu açıyorduk sadece. Büyük ihtimal kilit değişimi yapacağım. 

Teşekkür ederim cevabınız için.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...