İçeriğe Yönlendir

Ankara’da İşçiliği Güzel Elektrikçi Var mı?

Muhammed Uğuz

Recommended Posts

Muhammed Uğuz

Arabanın gösterge ışıkları torpido ışıkları yanmıyor.Hazır çıkmışken ayak altı göstergeleri beyaz veya yeşil yapmayı düşünüyoruz bildiğiniz yer varsa güzel yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Muhammed Uğuz yazdı:

Arabanın gösterge ışıkları torpido ışıkları yanmıyor.Hazır çıkmışken ayak altı göstergeleri beyaz veya yeşil yapmayı düşünüyoruz bildiğiniz yer varsa güzel yardımcı olursanız sevinirim..

Ben böyle işim olunca sanayiye gidiyorum, önünde çok araba olan dükkana giriyorum. Şimdiye kadar hep memnun kaldım. İnternette tavsiyeler bazen yanıltıcı oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

İvedik OSB'de İşeri oto elektrik var. Küçüklüğümden beri tanırım Ali abiyi çok güzel işçiliği vardır. Çok dürüst biridir işinin arkasında durur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed Uğuz
Eyüp Çetin yazdı:

İvedik OSB'de İşeri oto elektrik var. Küçüklüğümden beri tanırım Ali abiyi çok güzel işçiliği vardır. Çok dürüst biridir işinin arkasında durur.

Aksesuar işleride yaparlarmı peki değerli abicim..

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Muhammed Uğuz yazdı:

Aksesuar işleride yaparlarmı peki değerli abicim..

Özelden telefon gönderdim. Ali ustaya sor bakalım. 

Tam olarak ne yaptırmak istediğini belirtirseniz yardımcı olur.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Şaşmaz da oto yasin var bir kaç defa gitmiştim. Parça Değişim yolundan çok tamir yoluna gitmişti o yüzden memnun kaldım. 

Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Muhammed Uğuz yazdı:

Dediğiniz işlemler çok zor olmayan işler youtubeden videolar izleyerek kendinizde yapabilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...