İçeriğe Yönlendir

Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

Ü.Emre Kartal

Recommended Posts

Ü.Emre Kartal

Merhabalar herkese, aslında elimde jbl kafaüstü kablosuz kulaklık olsada dışarıda ve gün içerisinde kullanmak çok rahat olmuyor. Bende bir adet küçük kulaklıklardan alayım diyorum ancak o kadar çeşit varki, birde fazla bütçe ayırmak istememinde eklenmesiyle daha zor oluyor karar vermek. 

Tek kulaklık kullanımı mümkün olsun, şarjı en azından 4-5 saat gitsin. Bütçe olarak ne kadar ucuz o kadar iyi tabi ancak 400 liranın üzerine çıkmak istemiyorum, hedefim 250 civarları 🙂

Var mı öneriler? 

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Geçen sene Samsung level u almıştım Bluetooth kulaklık gayet memnunum hem ses kalitesi hem şarj süresi konusunda. Tavsiye ederim. Fiyat 200 250 arası sanırım.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Bluedio kablosuz kulaklıkta çığır açtı. Kulakiçi nasıldır bilmiyorum ama ben bi araştırırdım. Bende bluedio tn2 modeli var yine kulakiçi ama eski tip airpods tarzı değil. Ben aşırı memnunum 16 saat kullanıyorum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Çağlar Bayur yazdı:

kablozus kulaklıkta strereo testi yapan var mı?

Kullandığım jbl de sıkıntı yok hatta 8d müzik dinlemek istediğimde daha net anlıyorum farkı. 

öncesinde logitech 7.1 oyuncu kulaklığı vardı o da o yönden muazzamdı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Kullandığım jbl de sıkıntı yok hatta 8d müzik dinlemek istediğimde daha net anlıyorum farkı. 

öncesinde logitech 7.1 oyuncu kulaklığı vardı o da o yönden muazzamdı. 

Jbl fena o konuda. Tek eksiği 60hz altı yok. Bi tık derin bass olsa tadına doyum olmaz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Edifier bakın derim, kafaüstü var bende, çok berrak bir sesi var film ilzlerken de çok keyifli. Arkadaşıma kulak içi aldık memnun, pil durumu ve ses kalitesi iyi.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Üç gün önce arkadaşımın Xiaomi Airdots'unu denedim gayet başarılı bir ürün. 9-10 metreye kadar güzel fakat sonrasında ses kesik kesik gelmeye başlıyor. Ses kalitesi güzel ben almayı düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Syllable s101 

Çifter sürücülü aptx destekleyen bir kulaklık, dinledim test ettim. Parasının çok üstünde işler yapyor. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

JBL 500BT kullanıyorum ,memnunum.16 saat pil ömrü var.

Bunun birde X700bt modeli var. Fiyatı 200 lira. 500BT 400 lira, aradaki farkı biliyor musunuz?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eyüp Çetin

Ben de maksimum 200'e kadar TWS kulaklık bakıyordum. Burayı okudum, biraz araştırma yaptım ve Haylou GT1 almaya karar verdim. Xiaomi Airdots'un aptx desteği olmadığını öğrendim. Bluetooth kulaklıklarda ses kaybını önleyen codec'miş. Android telefonlar için en uygun fiyatlı kulaklığın Haylou GT1 olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Sadece telefon konuşmaları için bir kulaklık arıyorum. Ama hem karşı tarafın sesi net gelmeli hem de benim sesim net gitmeli. Boğuk ses, cılız ses, ses kaybı olmamalı. Airpods iyi ama pahalı. 300-350tl’ye kadar bütçe var. Ne önerirsiniz? 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

bende airpods 1 var. 2017’de almıştım. Pilleri bitti. Ve apple pil değişimi için tanesine 450tl istiyor. Şaka gibi. 60dolar. Ufacık bir pil değişimi için nasıl bir rakam yav. O fiyata telefon satılıyor çin’de

Yorum bağlantısı
ALİ SEYKAN
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bende airpods 1 var. 2017’de almıştım. Pilleri bitti. Ve apple pil değişimi için tanesine 450tl istiyor. Şaka gibi. 60dolar. Ufacık bir pil değişimi için nasıl bir rakam yav. O fiyata telefon satılıyor çin’de

Pil fiyatı uçuk olabilir ancak markalar arasında fiyat uçurumlarının en temel nedeni batarya kalitesidir. İçinde batarya olan tüm cihazlar için geçerli bu.  100 liralık kulaklık ile 300 liralık kulaklık,  özellik ve  ses kalitesi bakımından aynı olabilir. Aradaki 200 lirayı 1 ay sonra anlıyor tüketici. 

Kulaklık özelliklerine bakarken kullanıcıların batarya tecrübelerini de araştırın  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...