İçeriğe Yönlendir

Ankara Usta Tavsiyesi Fiesta Asm

Metehan Somunsu

Recommended Posts

Metehan Somunsu

Arkadaslar merhaba 2006 model bir fiestam var. Asm yari otomatik vites. Ankarada sanzuman yagini baski balatasini ve agir bakimlarini yaptirabilecegim ozellikle bu tarz vitesten anlayan usta tavsiyesine ihtiyacim var . Cok tesekkurler simdiden

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Merhaba. Ankarada Ekrem Helvacı var. Helvacı otomotıv ekrem usta. Bi arayıp sorun önce Fiesta ustasıdır kendisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ids cihazı vedebriyajın  hidrolik sisteminin hava alma prosedürü bilgisi gerekir. bunlar da yetkili serviste var. debriyaj değişimi sonrası bu işlemi yapabileceğinden emin olmadan özel serviste aracı söktürmeye başlatmayın

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Mais Jannataliyev yazdı:

Merhaba. Ankarada Ekrem Helvacı var. Helvacı otomotıv ekrem usta. Bi arayıp sorun önce Fiesta ustasıdır kendisi.

Kesinlikle önermiyorum, tavsiye üzerine kayınpederin aracını götürdük. Verdiği işçilik fiyatı çok yüksek geldi ve nitekimde öyleymiş. Şaşmazda farklı bir Ford ustası ile yarı fiyatına hallettik. Yapılan işlerde her ustanın yapabileceği işlerdi, tamamen hayal kırıklığıdır. Edinmiş olduğum tecrübeye istinaden Şaşmaz'da Arda Oto- Tarık bey'i tavsiye ediyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Kesinlikle önermiyorum, tavsiye üzerine kayınpederin aracını götürdük. Verdiği işçilik fiyatı çok yüksek geldi ve nitekimde öyleymiş. Şaşmazda farklı bir Ford ustası ile yarı fiyatına hallettik. Yapılan işlerde her ustanın yapabileceği işlerdi, tamamen hayal kırıklığıdır. Edinmiş olduğum tecrübeye istinaden Şaşmaz'da Arda Oto- Tarık bey'i tavsiye ediyorum. 

Ben bu ustayı fiesta grubunda görmüştüm. Hatta grubun sponsoruydu. Aracı alınca bakıma götürmüştüm baksın diye. Normal bakım yaptı.Bilmediğimden direkt oraya gitmiştim. Bundan sonrakına artık Arda otoya gideriz👍

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Mais Jannataliyev yazdı:

Ben bu ustayı fiesta grubunda görmüştüm. Hatta grubun sponsoruydu. Aracı alınca bakıma götürmüştüm baksın diye. Normal bakım yaptı.Bilmediğimden direkt oraya gitmiştim. Bundan sonrakına artık Arda otoya gideriz👍

Tarık Usta gerçekten bilgili ve düzgün bir arkadaş samimiyetimle tavsiye ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metehan Somunsu
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Tarık Usta gerçekten bilgili ve düzgün bir arkadaş samimiyetimle tavsiye ederim. 

Hocam bu ids cihazi ve samziman icin hava alma bilgisi varmidir kendisinin acaba. Ben sehir disindan ankaraya gelip yaptircam cunku

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Metehan Somunsu yazdı:

Hocam bu ids cihazi ve samziman icin hava alma bilgisi varmidir kendisinin acaba. Ben sehir disindan ankaraya gelip yaptircam cunku

Kendi arıza tespit cihazı var. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...